Üliõpilaskodu

Tähelepanu!

20.07–24.07 on üliõpilaskodu kontori töös ümberkorraldus. Vajadusel helista 58 546 300 või kirjuta monika.alasoo(at)ttk.ee.

Juhis viiruse levikuperioodil tegutsemiseks

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilaskodu asub aadressil Nõmme tee 49. Kõrgkooli Tallinna õppehoonest on üliõpilaskodu 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Üliõpilaskodus, mis mahutab ca 200 elanikku, on võimalik üürida koht 2- või 3-kohalises toas. Igal üliõpilaskodu korrusel on puhkenurgaga köök, duširuum ja tualetid. Soovi korral on üliõpilaskodu 1. korrusel võimalik kasutada pesumasinaid ja kuivateid. 

Sissepääs üliõpilaskodusse, oma korrusele, pesumasina- ja arvutiruumi toimub magnetkaardiga. Hoone avalikes ruumides on videovalve.

Helista numbrile 112, kui on vaja kiirabi, pääste või politsei abi, seejärel informeeri juhtunust üliõpilaskodu juhatajat.

Kõrgkool on tubakavaba

 • Kuidas tulla?

Üliõpilaskodusse saab bussidega nr 17 ja 17A (Räägu peatus). 

Isikliku sõiduauto kasutajatele on üliõpilaskodu juures parkimiskohad nii maja ees kui õuealal. Jalgratast on võimalik hoida 1. korruse fuajees.

 • Internet

Kogu hoones on tasuta Wi-Fi. Internetti on võimalik kasutada läbi TTK-YE võrgu, mis on ligipääsetav parooliga, mis on leitav üliõpilaskodu stendilt. Probleemide korral abistavad kõrgkooli IT-spetsialistid (Andrei Pugatšov - andrei.pugatsov@ttk.ee või Mikhail Bendera - mikhail.bendera@ttk.ee).

Kõrgkooli üliõpilaskodu kontor avatud:
E, T, K, R  8.00-11.00
N 8.00-11.00, 15.00-18.00
L-P suletud​


Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse õppuritele pakub majutusvõimalust MTÜ TTÜ Üliõpilasküla.

Uuri lisa: https://www.ttu.ee/organisatsioonid/campus/uliopilaselamud/kalevi-4/


Lisainfo:

 • Monika Alasoo

  Monika Alasoo

  Üliõpilaskodu juhataja

  • monika.alasoo@ttk.ee
  • 6 552 675 / 5854 6300
  • Üliõpilaskodu