Üliõpilaspilet/õpilaspilet

Eesti üliõpilaspilet/õpilaspilet

 

 
 

 

Eesti (üli)õpilaspilet tõendab (üli)õpilasstaatust Eesti piires. Kaardiomanik saab õiguse (üli)õpilaspileti soodustustele Eestis. Eesti (üli)õpilaspiletile ei laiene ISIC (üli)õpilaspileti soodustused.

 ISIC üliõpilaspilet/õpilaspilet

ISIC üliõpilaspilet (International Student Identity Card) on rahvusvaheline üliõpilaspilet, millega saab tõendada oma üliõpilasstaatust.

ISIC õpilaspilet (International Scholar Identity Card) on rahvusvaheline õpilaspilet, millega saab tõendada oma õpilasstaatust.

ISIC üliõpilaspiletit on õigus taotleda täis- ja osakoormusega õppivatel kõrghariduslikule õppekavale immatrikuleeritud üliõpilastel. ISIC õpilaspiletit on õigus taotleda kutseõppe õppekavale immatrikuleeritud õpilastel. Tellida on võimalik 1- ja 2-aastase kehtivusajaga ISIC (üli)õpilaspileteid.

Perioodil 1. august kuni 31. detsember väljastatud 1-aastase kehtivusajaga ISIC-kaardid kehtivad järgmise kalendriaasta lõpuni; tellides kaart perioodil 01.01-31.07, kehtib kaart käesoleva kalendriaasta lõpuni. 2- ja 3-aastase kehtivusajaga kaardid kehtivad õppeaasta algusest kuni ülejärgmise ning üleülejärgmise aasta lõpuni. Vaata ka www.isic.ee.

Eesti (üli)õpilaspiletit ja ISIC (üli)õpilaspiletit saab tellida elektrooniliselt läbi MinuKool kaardiväljastuskeskkonna www.minukool.ee valides kättesaamiskohaks kõrgkooli või koduse aadressi. Valides kättesaamiskohaks kõrgkooli, saab Eesti (üli)õpilaspileti / ISIC (üli)õpilaspileti kätte valvelauast.

Eesti (üli)õpilaspilet ja ISIC (üli)õpilaspilet funktsioneerivad kõrgkooli raamatukogu kaardina, samuti nimekaardina kõrgkoolis ja praktikabaasis.

Küsimuste korral pöördu Tallinnas üliõpilas- ja õpilasesinduse aseesimehe Piret Tiidu (ruum 107, e-post piret.tiit@gmail.com) või Kohtla-Järvel Ulvi Jõesaare (e-post ulvi.joesaar@ttk.ee) poole.

Eesti üliõpilaspiletite pikenduskleebiseid saab Tallinnas kõrgkooli valvelauast administraatorilt  ja Kohtla-Järvel sekretäri käest. ISIC (üli)õpilaspileteid ei pikendata.