Esinduse koosseis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!
e-post esindus@ttk.ee
tel 6 711 718

Marge Koorep

Esimees

marge.koorep@student.ttk.ee

+372 53 493 285

Isabel Paul

Aseesimees

isabel.paul@student.ttk.ee

+372 58 004 624

 

 

Ämmaemanda õppekava
esindaja

 

 

Ämmaemanda õppekava
esindaja

Helena Lattik

Ämmaemanda õppekava
esindaja

helena.lattik@student.ttk.ee

Tuuli Hark

Farmatseudi õppekava
esindaja

tuuli.hark@mail.com

 

 

Elis Taal

Õe õppekava esindaja

elis.taal@student.ttk.ee

 

 

Triinu Olmre

Hambatehnika õppekava esindaja

triinu.olmre@student.ttk.ee

 


Vaata videot, kes on kõrgkooli Üliõpilas- ja õpilasesindust juhtinud varasematel aastatel:

Toetavad liikmed:

Nicole Maria Klais - meediakoordinaator

Õe õppekava
nicolemariaklais@gmail.com

Mart Vestli
Farmaatsia õppekava
mart.vestli@student.ttk.ee

Alvar Valkenklau
Õe õppekava
alvar.valkenklau@student.ttk.ee

Madli Rahuvarm
Ämmaemanduse õppekava
madlirahuvarm@gmail.com

Hristina Parimskaja
Ämmaemanduse õppekava
hristina.parimskaja@student.ttk.ee

Helina Kivi
Õe õppekava
helina.kivi@student.ttk.ee

Mariann Aunpuu
Õe õppekava
mariann.aunpuu@mail.ee

Elisabeth Siigur
Õe õppekava
elisabeth.siigur@gmail.com

Maria Liiger
Õe õppekava
maria.liiger@student.ttk.ee

Markus Klein
Õe õppekava
markus.klein@student.ttk.ee

Marija Šaginova
Farmatseudi õppekava
maria.shaginova@gmail.com

Maret Nestor
Tegevusterapeudi õppekava
maret.nestor@hotmail.com

Helly Kägo
Tegevusterapeudi õppekava
hellykago@gmail.com

Madis Laos
Tegevusterapeudi õppekava
madis.laos@gmail.com

Vilistlastest toetavad liikmed:

Liis Turu
Õe õppekava (vilistlane)
liis.turu@gmail.com

Rita Raadik
Optometristi õppekava (vilistlane)
rita.raadik15@gmail.com

Piret Tiit
Õe õppekava (vilistlane)
piret.tiit@gmail.com

Olari Malt
Õe õppekava (vilistlane)
olarimalt@gmail.com

Milda-Marleen Luige
Ämmaemanda õppekava (vilistlane) 
mildamarleen.luige@gmail.com

Alina Gusseva
Õe õppekava (vilistlane)
alina.gusseva@gmail.com

Eva-Liisa Vardja
Õe õppekava (vilistlane)
eva.vardja@gmail.com

Kelly Kivirand
Õe õppekava (vilistlane)
kelly.kivirand@gmail.com

Iti Mall Koplik
Ämmaemanda õppekava (vilistlane)
itimallkoplik@gmail.com

Katarina Polovintšuk
Ämmaemanda õppekava (vilistlane)
katarina.polovitsuk@gmail.com

Kelli Kade
Ämmaemanda õppekava (vilistlane)
kelli.kade@gmail.com

Kristel Köörna
Ämmaemanda õppekava (vilistlane)
kristel.koorna@gmail.com

Leiki Soolo
Ämmaemanda õppekava (vilistlane)
leiki.soolo@gmail.com

Liisa Kurgu
Ämmaemanda õppekava (vilistlane)
liisakurgu@gmail.com

Marilin Hango
Optometristi õppekava (vilistlane)
marilinhango09@gmail.com

Sandra Lillemets
Optometristi õppekava (vilistlane)
sandra.lillemets@gmail.com

Heikko Tiits
Farmatseudi õppekava (vilistlane)
tiitsheikko@hot.ee

Laura Holter
Farmatseudi õppekava (vilistlane)
lauraholter4@gmail.com

Rivo Endla
Farmatseudi õppekava (vilistlane)
rivo.endla@gmail.com

Kristjan Järve
Hambatehniku õppekava (vilistlane)
kristjan.jarve@gmail.com

Loona Pärnakivi
Hambatehniku õppekava (vilistlane)
loona.parnakivi@gmail.com

Marcus Türkson-Zujev
Hambatehniku õppekava (vilistlane)
marcus.tyrkson.zujev@gmail.com

Ain Peil
Tervisedenduse õppekava (vilistlane)
ain.peil@gmail.com

Liis Niilo
Tegevusterapeudi õppekava (vilistlane)
liisniilo01@gmail.com