2019/2020. õppeaasta tuutorid

Kirjad tuutoritele on konfidentsiaalsed. See tähendab seda, et neid kirju loeb ainult tuutor ning ta ei avalda kirjas olevat infot kellelegi teisele!

Kui soovid tuutoritelt midagi küsida, siis saada kiri või helista tuutorile, kelle poole soovid pöörduda.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tuutorid 2019/2020. õppeaastal on:


Marge Koorep

Ämmaemanduse üliõpilane

marge.koorep@student.ttk.ee 

Isabel Paul

Ämmaemanduse üliõpilane

isabel.paul@student.ttk.ee

Merche Laul

Õenduse üliõpilane

merche.laul@student.ttk.ee 

Nadežda Savtšuk

Õenduse üliõpilane

nadezda.savtsuk@student.ttk.ee

 

Mart Vestli

Farmaatsia üliõpilane

mart.vestli@student.ttk.ee

   

Eneli Kerro

Tervisedenduse üliõpilane

eneli.kerro@student.ttk.ee

Anett Mäger

Tervisedenduse üliõpilane

anett.mager@student.ttk.ee

Iris Pilov

Tervisedenduse üliõpilane

iris.pilov@student.ttk.ee

Sandra Saimra

Tervisedenduse üliõpilane

sandra.saimra@student.ttk.ee

Janne Sutting

Tervisedenduse üliõpilane

janne.sutting@student.ttk.ee

Kristi Johanna Vahter

Tervisedenduse üliõpilane

kristi.vahter@student.ttk.ee

Olari Malt

Terviseteaduse üliõpilane

olari.malt@student.ttk.ee

Piret Tiit

Terviseteaduse üliõpilane

piret.tiit@student.ttk.ee