2018/2019. õppeaasta tuutorid

Kirjad tuutoritele on konfidentsiaalsed. See tähendab seda, et neid kirju loeb ainult tuutor ning ta ei avalda kirjas olevat infot kellelegi teisele!

Kui soovid tuutoritelt midagi küsida, siis saada kiri või helista tuutorile, kelle poole soovid pöörduda.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tuutorid 2018/2019. õppeaastal on:


Marija Šaginova

Farmaatsia üliõpilane

marija.saginova@student.ttk.ee

Nikita Razin

Hambatehnika üliõpilane

nikita.razin96@gmail.com

Ristin Kaseorg

Farmaatsia üliõpilane

ristin.kaseorg@student.ttk.ee 

Nicole Maria Klais

Õenduse üliõpilane

nicole-maria.klais@student.ttk.ee

Mariann Aunpuu

Õenduse üliõpilane

mariann.aunpuu@student.ttk.ee

Marge Koorep

Ämmaemanduse üliõpilane

marge.koorep@student.ttk.ee 

 

Hanna-Maria Trei

Ämmaemanduse üliõpilane

hannatrei9@hotmail.com

Isabel Paul

Ämmaemanduse üliõpilane

isabel.paul@student.ttk.ee

Merche Laul

Õenduse üliõpilane

merche.laul@student.ttk.ee 

Iris Taal

Farmaatsia üliõpilane

iris.taal@student.ttk.ee

Margoo Pelska

Farmaatsia üliõpilane

margoo.pelska@student.ttk.ee

   
 

Keidy-Anet Lavrikov

Ämmaemanduse üliõpilane

keidyanet@gmail.com

 
 

Kai Kukk

Tervisedenduse üliõpilane

kai.kukk@student.ttk.ee

 

 

Marilyn Koor

Tervisedenduse üliõpilane

marilyn.koor@student.ttk.ee

 

 

Rita Raadik

Optomeetria üliõpilane

rita.raadik15@gmail.com

 

 

Nadežda Savtšuk

Õenduse üliõpilane

nadezda.savtsuk@student.ttk.ee

 

Alina Voronova

Farmaatsia üliõpilane

alina.voronova@student.ttk.ee