Skip to main content

Praktikariiete ja -jalatsite tellimine

Praktikariided

Kõrgkool on loonud õppijatele võimaluse tööriiete ostmiseks, kuna kõrgkooli liikmeskonnale on tervishoiualaste tööriiete kasutamine kohustuslik praktikatel ja praktikumides vastavalt õppekava ainete/moodulite spetsiifikale.

Selleks on kõrgkool sõlminud kokkuleppe töörõivakauplustega Stafit OÜ (aadressiga Katusepapi 20, Tallinn; telefon 6217016; http://www.stafit.ee/est) ja Image Wear AS (aadressiga Mauruse maja, A.H. Tammsaare tee 92, Tallinn; tel. 6664941; http://www.imagewear.eu/ee/esileht/).

Praktikariideid saab tellida kauplusest üliõpilas-/õpilaspileti ettenäitamisel, millega kaasneb riietele kõrgkooli ja firma vahel kokku lepitud hind. Õppur tasub riiete eest tellimisel ja firma täidab tellimuse hiljemalt 1 kuu jooksul. Õppur saab tellitud praktikariided kätte kauplusest.

Kõrgkooli nõuded praktikariietele:

  • praktikariided on üldjuhul valget värvi ja lubatud on värvilised kandid (soovitavalt kollased ja/või sinised)
  • praktikariided peavad olema kergelt pestavast ja temperatuuri taluvast materjalist
  • jaki/kitli jms vasakule varrukale on tikitud kõrgkooli logo
  • jaki/kitli jms tasku äärele võib tikkida riiete omaniku nime (soovitavalt kollase ja/või sinise niidiga)

Praktikariiete pakkumisega Kohtla-Järvel on võimalik tutvuda sekretäri juures (ruum 5).

Praktikajalanõud

Kõrgkool on loonud võimaluse tööjalatsite ostmiseks, kuna kõrgkooli liikmeskonnale on tervishoiualaste tööjalatsite kasutamine sõltuvalt erialast kohustuslik/soovituslik praktikatel ja praktikumides vastavalt õppekava ainete/moodulite spetsiifikale.

Selleks on kõrgkool sõlminud kokkuleppe tööjalatsikauplusega Fysioapteek (Fotex OÜ; Eks kaubamajas aadressiga Mustamäe tee 12, Tallinn; telefon 503 1213; http://fysioapteek.ee).

Praktikajalatsid saab osta kauplusest üliõpilas-/õpilaspileti ettenäitamisel ning kehtib kõrgkooli ja firma vahel kokku lepitud hind. Õppur tasub jalatsite eest ostmisel ja kauba saab üldjuhul kauplusest kohe kätte. 

 Soovitused praktikajalatsitele:

  • praktikajalatsid on üldjuhul valdavalt valget värvi ja lubatud on tagasihoidlikud mustrid valgel taustal (soovitavalt kollased ja/või sinised)
  • praktikajalatsid peavad olema libisemisvastase tallaga, ämmaemandatel ja operatsiooniõdedel lisaks kergelt pestavast ja temperatuuri taluvast materjalist

Praktikajalatsite valikuga on hetkel võimalik tutvuda kaupluses ja fysioapteek.ee lehel.

Lisaks sellele kehtib kõrgkooli õppuritele ja personalile medsaver.ee veebipoes kõikidele Birkenstock jalatsitele soodustus -10% koodiga TALTK10

Rinnasildid

Praktikabaasides kasutatavaid Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli nime ja logoga rinnasilte on võimalik tellida firmast Gravex.
Kontaktandmed: OÜ Gravex Balti tel: 6273406, e-mail: gravex@gravex.ee.