Tegevusterapeut

Tegevusterapeut

Tegevusteraapia tegeleb inimese tegevusvõimet mõjutavate tegurite väljaselgitamise ning igapäevategevustes osaluse parandamisega ning inimese füüsilise ja psüühilise seisundi mõjutamisega eesmärgipäraselt valitud tegevuste kaudu. Tegevusteraapia eriala on väga laiahaardeline, õpitakse aineid, mis aitavad inimest ja tema olemust terviklikumalt mõista. Õppetöös vahelduvad loengud, seminarid ja praktikumid ning iga õppeaasta lõpus on praktika väljaspool kooli praktikabaasides. Kui Sulle meeldib inimestega tegeleda ja aidata edendada nende igapäevaelus vajalike tegemistega toimetulekut, siis on tegevusteraapia eriala kindlasti sobiv valik. 

Täiendavat infot tegevusteraapia kohta leiad Liis Niilo artiklist Tagasi tegutsema!, tegevusterapeudi kutsestandardist, Eesti Tegevusterapeutide Liidu kodulehelt, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi artiklist Tegevusteraapia õpetab ja arendab oskusi igapäevaelus paremini hakkama saamiseks, Tööelu persooniloost psüühiliste erivajadustega laste kooli tegevusterapeut Ande Etti ning Töörööbiku saatest tegevusterapeudi rolli kohta Diakooniahaiglas

 


Tallinna Tervishoiu Kõrgkool avab sel sügisel tegevusterapeudi õppekava esmakordselt Kohtla-Järvel!

Tegevusterapeudiks saab nüüd õppida väga mugavalt – teooriaõpe toimub elektrooniliste vahendite läbi. See tähendab, et Sina oled oma aja peremees!
Praktikumid toimuvad Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna või Kohtla-Järve õppehoones, kus on tipptasemel simulatsioonid harjutamiseks.

Infotund eriala ja õppetöö kohta toimus 5. juunil kell 9.00-9.45 veebis Zoom vahendusel. Infotundi saab järele vaadata SIIT.

Liitu ka Facebooki grupiga ja jälgi jooksvat infot SIIT!

Ettevalmistuskursus tegevusterapeudi õppekavale õppima asumiseks (e-kursus) - vaata SIIT!

Dokumentide vastuvõtt algab 15.06.2020