Skip to main content

Kandideeri oma õppetooli esindajaks !

Hei aktiivne teotahteline TTK tudeng!

Kätte on jõudnud aeg kandideerida oma õppetooli esindajaks.

Kandideerida saab järgmistele õppetoolidele:
• Farmaatsia
• Hambatehnika
• Tegevusteraapia
• Tervisedendus
• Õendus
• Ämmaemandus

Kandideerimise aeg 30.03 - 07.04.2015.

Kandideerimiseks tuleb täita vastav avaldus:http://goo.gl/forms/ogCaMLbcEW ), ning pärast avalduse täitmist saada pilt endast aadressile opilasesindus@ttk.ee, kindlasti märgi juurde ka oma nimi.

Milleks kandideerida esindusse?
ÜE liikmena saad rakendada oma ideid, korraldada üritusi, koolitada end, pidutseda koos teiste esinduse liikmetega ja olla ühenduses teiste kõrgkoolidega. Loomulikult on neid põhjuseid veel palju... Näiteks saad uusi sõpru ja arendad oma silmaringi ;). Esinduse töös osalemine annab palju kogemusi organiseerimisel ja juhtimisel. Lisaks arendab suhtelmist ja koostööd. Lisaks ka lai tutvusringkond võimaldab end hiljem kergemini tööturul väljapaistvamaks teha ning muidugi auväärne kogemus CV-s.

Mida teha tuleks?
Kandideerimine on imelihtne. Kandideerimiseks tuleb täita vastav avaldus ning pärast avalduse täitmist saada pilt endast aadressile opilasesindus@ttk.ee, kindlasti märgi juurde ka oma nimi.

Ole aga kiire, sest kandideerida saab kuni 7.aprilli kella 23:59ni.

Valimised!
Valimiskomisjon paneb kandidaatide pildid ja motivatsioonikirjad üles ÜE kodulehele kõigele tutvumiseks ning ÕISis avaneb hääletus, kus eriala esindaja poolt saavad hääletada tema enda eriala üliõpilased. Juhul, kui on ainult üks kandidaat, siis langetab otsuse üliõpilas- ja õpilasesinduse juhatus.
Hääletamise aeg on 08.04-12.04.2014

Mis saab edasi?
Kui osutusid valituks, hakkad koos teiste esinduse liikmetega koolitustel käima, üritusi korraldama, koosolekutel osalema jne. Kindlasti teeme uute liikmete auks ka väikese koosistumise praeguste esinduse liikmetega.

Tulemused avalikustatakse 13. aprillil ja uusi liikmeid oosatakse 14.aprillil juba koosolekule.

Seega olge aktiivsed ja kandideerige! Uskuge mind, kogemused ei jookse mööda külge alla. Just üliõpilased on need, kes kujundavad kõrgkooli maine ja üliõpilastes peitub jõud!

Jääme kandidaate ootama! Küsimuste korral, pöördu julgelt meie poole, ära kõhkle ja kandideeri.
Lisainfo: opilasesindus@ttk.ee