Skip to main content

Üliõpilas- ja õpilasesindusest

Tere kallis tudeng või tulevane õppur!

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilas- ja õpilasesindus on tegutsenud juba 1995. aastast. Meie peamiseks ülesandeks on esindada kõiki õppureid, kes õpivad Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis. Aitame lahendada erinevaid probleeme ja muidugi hoolitseme ka selle eest, et sinu tudengiaeg mööduks põnevalt ja sündmusterohkelt. Läbi aastate korraldatud ürituste pilte näed galerii alt.

Tänu üliõpilas-ja õpilasesinduse tööle on koolis näiteks mugav tudengite puhkeruum, kus lisaks lõõgastumisele on võimalik endale teed või kohvi keeta ja lõunaks kaasa võetud toit külmkappi panna. Samuti suhtleb esindus hetkel erinevate spordiklubidega, et arendada meie tudengite sportimisvõimalusi.

Esindus koosneb juhatusest, mille moodustavad esimees ja aseesimees, iga õppetooli esindajast ning toetavatest liikmetest. Üliõpilas- ja õpilasesindusse kuuluvaid liikmeid näed esinduse koosseisu alt.

Meie meeskonda on alati oodatud uued aktiivsed ja ideedest tulvil tudengid. Kui tunned, et tahaksid samuti esinduse töös kaasa lüüa, siis loe täpsemalt toetavaks liikmeks astumise kohta.

Jälgi meie tegemisi Facebookis ja leia meid ka Instagramist @ttkstudents!

Sinu üliõpilas- ja õpilasesindus