Skip to main content

Podcast "Õendus nähtavaks"

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli taskuhääling “Õendus nähtavaks”

Õed töötavad nii haiglates, tervisekeskustes, hooldekodudes kui ka koolides ning kaitseväes, politseis ja riigiasutustes, samuti sotsiaalministeeriumis ning tervisekassas tervishoiupoliitika kujundajatena. Õde on haiglas patsiendi voodi kõrval ja nõustab iseseisval vastuvõtul patsienti või tema lähedasi. Õde annab esmaabi ja töötab kiirabibrigaadis ja õde õpetab kõrgkoolis uusi õdesid või arendab kutse- ja eriala akadeemilises sfääris.

“Õendus nähtavaks” taskuhäälingus kohtuvad meditsiini valdkonna spetsialistid — töötavad õed, õppivad õed, õpetavad õed, kuid ka õdede kolleegid ning õenduse eriala arendajad! 

Tahame teada, kes on õde ja mida ta teeb, mis teda innustab ning motiveerib, millised on ta mured, mida ta kardab, kuidas hoida õdesid oma töökohal ja kannustada neid end täiendama? 

Saatekülalisteks kutsume oma valdkonna asjatundjia ja pühendunud ala fänne. Kuulama ootame õppivaid ja töötavaid õdesid, valdkonnaspetsialiste ning asjahuvilisi, kuid kindlasti kõiki, keda huvitab tervis ja tervishoid laiemalt. 

 “Õendus nähtavaks” taskuhäälingu saatejuhid on õenduse ekspert, eestvedaja ja coach Aleksei Gaidajenko ning TTK õenduse õppetooli juht ja valdkonna arendaja Kristi Puusepp

Podcasti episoodid on kuulatavad kõikides suuremates rakendustes nagu Spotify, iTunes, Soundcloud, Google Podcasts.