Skip to main content

Osalemised konkurssidel

Kõrgkool võtab osa välishindamistest eesmärgiga saada välisvaadet oma tegevustele.

2020 aastal osaleti alljärgnevatel konkurssidel:

1. Eesti Kvaliteediühingu korraldatud "Kvaliteediinnovatsiooni auhind" konkurssil. Loe pikemalt siit. 

2. Rahvusvaheline kvaliteediinnovatsiooni konkurss. 

2019 aastal osaleti alljärgnevatel konkurssidel:

1. Eesti Tööandjate Keskliidu, Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE, Postimehe ja Äripäeva, Pärnu Konverentside ning Luminori korraldatud “Parim Juht 2019”.  

2. Pärnu linna korraldatud “Pärnu linna Vapimärk” (tunnustus Ülle Ernits´ale "Panuse eest õendusalase kõrgharidusõppe laienemisel Pärnu linna ja projekti "Kool haiglas" eestvedamise eest".)

 

2018 aastal osaleti alljärgnevatel konkurssidel:

 1.  Innove korraldatud „Praktikaprotsessi tunnustamine kutse- ja kõrghariduses”.  Kõrgkooli tunnustati kvaliteedimärgiga. 
 1. Eesti Personalijuhtimise Ühing (PARE) korraldatud Parim Personaliprojekt „Kõrgkooli töötajate teadmiste tõstmine ja ühendamine läbi tervishoiu teemaliste loengute ja praktikumide“.  
 1. ANDRAS (Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon) ja Haridus- ja Teadusministeeriumi (HTM) korraldatud “Tallinna Aasta Õpitegu 2018” (Võit I koht. Tunnusplaat “Tallinna Aasta Õpitegu)”.   
 1. ANDRAS (Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon) ja Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud “Tallinna Õppijasõbralik Tööandja 2018”.  
 2. Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud Aasta Õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab”aasta õppeasutuse  juht 2018 (võitja Ülle Ernits).  
 3. Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud Õpetajate Gala „Haridusasutuse aasta tegu 2018“ EV100 raames ellu kutsutud elustamis- ja esmaabikoolitus  „Sinu käed päästavad elu“.  
 4. Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud Õpetajate Gala „Aasta õppejõud“.  
 5. Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu (ESAL) korraldatud “Aasta Sisekoolitaja 2018”.  
 1. Marketing'i  Instituudi korraldatud “Unistuste tööandja 2019”.  
 1. Civitta Eesti AS korraldatud “Peresõbralik tööandja”.  
 1. ASTRA projekti SAHVER raames viidi läbi e-õppe audit.  
 1. e-kursuse kvaliteedimärgi sai kursus "Eye health care". 
 2. Osalemine ettekandega “Vastuvõtuprotsessi tutvustus” Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvalteediagentuuri korraldatud konverentsil “Muudatuste tuuled” 

 

2017. aastal  osales Kõrgkool rahvusvahelisel Kvaliteediinnovatsiooni auhinna konkursil osalesime ja konverentsil (kuhu kutsuti nominendid) tutvustasime vastuvõtusüsteemi “Grete”.