2015/2016

EKSPERT

 KOMISJON / TÖÖRÜHM

Irena Bartels
  • Eesti Perinatoloogia Selts, liige
  • Eesti Ämmaemandate Ühing, juhatuse liige
  • Esmatasandi töögrupp Haigekassas ja Sotsiaalministeeriumis, liige
  • Hea tahte leppe ümarlaud Sotsiaalministeeriumis, liige
  • Kutsekojad ja Eesti Ämmaemandate Ühingu kutseandmise komisjon, esinaine
  • Sotsiaalministeeriumi tervishoiutöötajate huvide konflikti juhendi töörühm, liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
Anne Ehasalu
  • Ühenduse NANDA I, liige
  • SIPPE - Promoting Social Inclusion of Elderly through Well-being Parties, kõrgkooli poolne ekspert
Eve Epner
  • EAIE - European Association for International Education, kõrgkooli esindaja
  • COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, kõrgkooli esindaja
Ülle Ernits
  • EURASHE - European Association of Institutions of Higher Education, kõrgkooli esindaja
  • LPP-ERASMUS juhtnõukogu, liige
  • e-Ülikooli nõukogu, liige
  • ERASMUS+ juhtkomitee, asendusliige
  • soolise võrdõiguslikkuse nõukogu, liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
  • SA Tallinna Koolitervishoid, nõukogu liige
Pille Javed
  • IUPHE - International Union for Health Promotion and Education, kõrgkooli esindaja
Urve Kaasik-Aaslav
  • Eesti Naistearstide Selts, liige
Tõnu Kauba
  • TEA Kirjastuse ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaheline  koostööleping, koordinaator
  • „Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe“ (COHEHRE), Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hambatehnika õppetooli esindaja
  • Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaheline koostööleping, koordinaator
Merle Kiloman
  • Eesti Apteekrite Liit, toetajaliige
  • Eesti Farmatseutide Liit, liige
  • Loomaaia sõbrad, liige
Helve Kirm
  • Eesti Apteekrite Liit, toetajaliige
Katrin Klein
  • Eest Ämmaemandate Ühing, liige
  • Eesti Perinatoloogia Selts, liige
  • Eesti Õdede Liit, liige
Ülle Kuuse
  • EAHIL - European Association for Health Information and Libraries, kõrgkooli esindaja
Ulvi Kõrgemaa
  • EBHC - Evidence-Based Health Care Teachers & Developers, kõrgkooli esindaja
Gerli Liivet
  • Toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsekomisjon, liige ning Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja
  • Ajakirja "Pereõde" kolleegiumi liige
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppe programminõukogu ja õendusteaduse täienduskooltuse programminõukogu liige
  • Ravijuhendite nõukogu, asendusliige
Karin Lilienberg
  • ENOTHE - European Thematic Network of Occupational Therapy In Higher Education, kõrgkooli esindaja
Andrus Lipand
  • Tervise Arengu Instituudi  Meditsiiniterminoloogia Komisjon, liige
  • Eesti Arstide Liidu rahvatervise töögrupp, liige
  • Eesti Tervisedenduse Ühing, liige
  • Tallinna Linnavalitsuse Tervisenõukogu, liige
  • TEA Entsüklopeedia, kaasautor
Udo Margna
  • Eesti Teaduste Akadeemia üliõpilastööde konkursi ekspertkomisjon, liige
  • Euroopa Taimefüsioloogide Selts, liige
  • Eesti Teaduste Akadeemia, akadeemik
  • Polüfenolistide Rahvusvaheline Ühendus "Groupe Polyphenols", liige
  • Eesti TA Toimetised. Bioloogia. Ökoloogia toimetuskolleegium, liige
  • Eesti Looduseuurijate Selts, liige
Silja Mets-Oja
  • Projekti "Naiste tervishoiu- ja IT-alase kutsehariduse kvaliteedi tõstmine Põhja- ja Ida-Afganistanis 2014-2016", ekspert
Milvi Moks
  • Eesti Töötervishoiu ja tööohutuse võrgustik, kõrgkooli esindajana
Merle Ojasoo
  • Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse indeksi raportite hindamisekspert
  • Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu ja Tallinna Ettevõtlusameti rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi hindamisekspert
Elo Olonen
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna spetsialist
Laine Parts
  • DIETS II - Dietitians Ensuring Education, Teaching and Professional Quality, kõrgkooli esindaja
  • Riiklike toitumis- ja liikumissoovituste uuendamise töögrupp, liige
  • Eesti Toksikoloogia Selts, liige
Siret Piirsalu
  • SA Innove, ekspert-hindaja
  • Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit, liige
Kristi Puusepp
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppe programminõukogu ja õendusteaduse täienduskoolituse programminõukogu, liige
  • Haridus- ja Teadusministeeriumi sektoraalsete kutsete raamnõuete muutmise töörühm, liige
Lilian Ruuben
  • Farmatseudi ja proviisori kutsestandardi töörühm, liige
  • Proviisoriõppe programminõukogu, liige
  • Eesti Farmatseutide Liit, esinaine 2000-2016. a
  • COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, farmaatsia õppetooli esindaja
Alar Sepp
  • Tervishoiumuuseumi juures tegutseva õpilaste teadustööde konkursi komisjon, esimees
  • Eesti Tervishoiujuhtide Kolleegium MTÜ, juhatuse liige
  • Eesti Farmaatsia Selts, liige
  • Eesti Arstide Liidu noorarstide uurimisega tegelev töörühm, liige
  • Soome Arstide Liidu noorarstide uurimisega tegelev töörühm, koostööpartner
  • Sotsiaaldemokraatliku Erakonna sotsiaalkomisjon, liige
Kaire Sildver
  • Eesti Ämmaemandate Ühingu volikogu, asendusliige
Elle Sõrmus
  • Eesti Keele kui Teise Keele õpetajate Liit, asutajaliige
  • Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit, liige
  • Eesti Rakenduslingvistika Ühing, asutajaliige
  • SA Innove tasemeeksamite (A2-C1) ekspert
Vootele Tamme
  • EAOO - European Academy of Optometry and Optics, kõrgkooli esindaja
  • Kutsekoda, optomeetria töörühma liige, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindja
  • Eesti Optometristide Selts, juhatuse liige
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna ekspert
  • ​COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, optomeetria õppetooli esindaja
  • European Academy of Optometry and Optics, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli kontaktisik
Mare Tupits
  • Justiitsministeeriumi vägivalla vähendamise arengukava koostamise töörühm, liige
Moonika Viigimäe
  • Harjumaa Maavalitsuse Tervisenõukogu, liige
  • Eesti Tervisedenduse Ühing, liige
  • SA Kutsekoda, tervisedenduse kutsekomisjoni liige
  • Eesti Tervisedenduse Ühingu kutsehindamiskomisjon, juht
  • European Heart Rhythm Association (EHRA), liige
  • Eesti Unemeditsiini Selts, liige