Talvine vastuvõtt 2021 / 2022

Vastuvõtuga seonduvates küsimustes saate lisainformatsiooni:


2021 a. talvisel vastuvõtul on võimalik puuduolevad dokumendid üles laadida SAIS-i ning kõrgkooli kohapeale tulemine ei ole vajalik. Palume kandidaatidel olla valmis vestluste ja katsete läbimiseks veebipõhiselt.


RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPPE talvine vastuvõtt 2021/2022 (vaata vastuvõtu ajakava SIIT) toimub järgmistele õppekavale:
(vajutades õppekava nimetusele leiate eriala tutvustuse)

 • Õde* 3,5 aastat, päevane õpe. Õppetöö Tallinnas ja Kuressaares (eesti keeles). 

*Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot tasemeõppes osalemise toetuse kohta leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.

KUTSEÕPPE  talvine vastuvõtt 2021/2022 (vaata vastuvõtu ajakava SIIT) toimub järgmistele õppekavale:
(vajutades õppekava nimetusele leiate eriala tutvustuse).

*Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot tasemeõppes osalemise toetuse kohta leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.


Avaldusi saab esitada läbi Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS). Puuduolevad dokumendid on võimalik üles laadida SAIS-i. Dokumente saab lisaks esitada kohapeal vaid juhul, kui vajalikud haridusandmed SAISis puuduvad ning ei ole võimalik sinna lisada.

Avalduste ja isikuandmete täitmiseks SAISis ning vastuvõtutesti sooritamiseks on võimalik kasutada arvuteid kõrgkooli raamatukogus. Raamatukogude lahtiolekuajad leiate siit.
 

Kandideerimisel nõutavad dokumendid leiab SIIT.
 
Vastuvõtutingimused õppekavati leiab SIIT
 
Vastuvõtutesti näidise leiab SIIT.
 
Korduma kippuvad küsimused leiab SIIT.

 

Juhul, kui kandidaat on viimase kahe aasta jooksul kõrgkooli rakenduskõrgharidusõppest eksmatrikuleeritud ja immatrikuleeritakse üliõpilasena uuesti samale rakenduskõrgharidusõppe õppekavale, siis on ta õpingute ajal kohustatud oma õppekulud osaliselt hüvitama vastavalt kõrgkoolis kehtestatud õppekulude hüvitamise tingimustele. Õppekulude osalise hüvitamise kohustus tegemata EAP-de eest on ka rakenduskõrgharidusõppes õppival üliõpilasel, kes ei täida õppekava semestrite lõikes kumulatiivselt täismahus (30 EAP).

 

 • Gerdu Jaansalu

  Gerdu Jaansalu

  Õppetöö spetsialist

  • gerdu.jaansalu@ttk.ee
  • 671 1734
  • 102