Skip to main content

Fotokonkurss "Tallinna Tervishoiu Kõrgkool 2008"

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool korraldas tudengitele mõeldud fotokonkursi teemal“ Tallinna Tervishoiu Kõrgkool 2008“. Fotokonkursi eesmärgiks oli püüda fotode kaudu tabada kõrgkooli olemus ehk siis see, mis iseloomustab meie kooli:  siin töötavad-õppivad inimesed, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tutvustavad tegemised, üritused, olustik. 

Konkursist võttis osa 15 tudengit, töid hindas neljaliikmeline žürii, kuhu kuulusid  Veiko Valgepea, Aigi Valgepea ja Anne-Liis Tui, žürii esimees oli Andres Ilp, kes on tunnustatud ajakirjandusfotograaf ning aastaid töötanud Eesti suurimate päevalehtede juures.

Esikoha ja 1500-kroonise stipendiumi vääriliseks tunnistati hambatehnika eriala üliõpilase Evelin Pärnaste foto „ Hambatehniku vaatevinkel“, mis demonstreerib väga meeleolukalt vaatenurka, läbi mille hambatehnikutele maailm avaneb. 

Teise auhinnalise kohal ja 1000-kroonise stipendiumi sai tervisedenduse tudengi Aliis Kodusalu foto ning kolmas koht ja 500-kroonine stipendium läksid Kohtala-Järve struktuurüksuses õe erialal õppiva Olesja Borissjukile. 

Kõiki fotokonkursil osalenud fotosid on võimalik vaadata kõrgkooli peahoones aadressil Kännu 67 esimese korruse fuajees.