Õppejõudude/personali õpiränne 2011/2012

ÕPPEJÕUD TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLIST ÕPPEJÕUD TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI
Karin Lilienberg - Riga Stradinš University, Läti
25.-30.09.2011 
Katrina Hyvönen - Savonia University of Applied Sciences, Soome
15.-20.08.2011
Irena Bartels - Turku University of Applied Sciences, Soome
22.-26.11.2011 
Kristiina Kukkonen - Savonia University of Applied Sciences, Soome
15.-20.08.2011
Annely Kärema - Turku University of Applied Sciences, Soome
22.-26.11.2011  
Sinikka Brunou - Mikkeli University of Applied Sciences, Soome
28.08.-01.09.2011
Silja Mets - Palacky University Olomouc, Tšehhi Vabariik
12.-16.12.2011   
Radka Kozakova - Ostrava University, Tšehhi Vabariik
05.-09.09.2011
Alar Sepp - Instituto Politecnico do Porto, Portugal
16.-20.04.2012 
Ligita Šeryt? - Panevežys College, Leedu
18.-23.09.2011
Merle Kiloman - Instituto Politecnico do Porto, Portugal
16.-20.04.2012   
Vida Elijošaitien? - Panevežys College, Leedu
18.-23.09.2011
  Ingrida Kup?iunait? - Panevežys College, Leedu
18.-23.09.2011
 

Eija Kattainen - Diaconia University of Applied Sciences, Soome
19.-23.09.2011

  Lolita Cibule - Riga Stradins University, Läti
11.-16.12.2011 
  Daiga Kviluna - Riga Stradins University, Läti
30.01.-5.02.2012
  Filip Dejonckheere - Arteveldehogeschool, Belgia
11.-15.03.2012
  Sinikka Brunou - Mikkeli University of Applied Sciences, Soome
23.-27.04.2012 
  Jana Kutnohorska - Tomas Bata University, Tšehhi Vabariik
21.-26.05.2012
  Anna Kratka -Tomas Bata University, Tšehhi Vabariik
21.-26.05.2012
  Mari Berglund - Turku University of Applied Sciences, Soome
06.-11.05.2012
  Karolien Baldewijns - Katholieke Hogeschool Kempen, Belgia
14.-18.05.2012
TÖÖTAJA TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLIST TÖÖTAJA TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI
Irma Nool - Turku University of Applied Sciences, Soome
26.-30.09.2011
Renata Zemlova - Ostrava University, Tšehhi Vabariik
05.-09.09.2011
Mirge Orasmaa - Turku University of Applied Sciences, Soome
26.-30.09.2011
Helinä Mesiaislehto-Soukka - Seinajoki University of Applied Sciences, Soome
16.-20.11.2011
Zelda Fain - Turku University of Applied Sciences, Soome
26.-30.09.2011
 
Karin Lilienberg - Riga Stradins University, Läti
22.-27.04.2012
 
Tõnu Kauba - Utena University of Applied Sciences, Leedu
23.-27.04.2012
 
Ülle Kivisild - Utena University of Applied Sciences, Leedu
23.-27.04.2012
 
Kristiina Didrik - Utena University of Applied Sciences, Leedu
23.-27.04.2012
 
Marina Kopti - Utena University of Applied Sciences, Leedu
23.-27.04.2012