Skip to main content

Koolitajate nimed ja kvalifikatsiooni kirjeldus

Siret Piirsalu

Siret Piirsalu on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele võõrkeelena erialal ja töötab Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis keeleõppejõuna alates 2003. aastast. Siret on koostanud erialaseid õppematerjale tervishoiutöötajatele erinevate projektide raames ja loonud e-kursuseid, õpetanud eesti keelt nii vene keele kui inglise keele baasil. Siret on Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu liige ning osaleb üksikliikmena aktiivselt selle töös.

Elle Sõrmus

Elle Sõrmus on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi eesti keele ja kirjanduse õpetaja erialal ja töötab Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis keeleõppejõuna alates 2012. aastast. Varasemalt on Elle töötanud Tallinna Ülikoolis keeleõppejõuna ning õpetanud projektide raames eesti keelt vene ja inglise keele baasil alates 1993. aastast. Samuti on Elle Sõrmus mitmete keelealaste metoodikaraamatute autor ning olnud kaasautoriks ka veebipõhistes keeleõppe keskkondades. Elle on Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu liige ning aitab aktiivselt läbi viia erinevaid keeleteemalisi konverentse ning seminare.

Kalev Salumets

Kalev Salumets on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi eesti keele ja kirjanduse õpetaja erialal ja töötab Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis keeleõppejõuna alates 2006. aastast. Kalev on töötanud SA Ida- Viru Keskhaiglas eesti keele õpetajana, on õpetanud projektide raames eesti keelt vene keele baasil ja koostanud erialaseid õppematerjale tervishoiutöötajatele erinevate projektide raames.