VIDEO | Palju õnne! Mailis Reps tervitab koolipere juubeli puhul: loodan, et õnn on leidnud endale koha teie õuel

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps soovib Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli kooliperele juubeli puhul õnne ning tõdeb, et olenemata maailma laastavast raskest olukorrast on siiski rõõm näha, et huvi tervishoiu valdkondade vastu on nii suur.

“80. Sünnipäeva tähistav Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on kahtlemata hea tervise juures. Loodan, et ka õnn on leidnud endale koha teie õue peal,”  tervitab Reps. 

Oma õnnitlused kooliperele saatis edasi ka Narva Haigla. "Te olete meie hinnatud koostööpartner ning rõõm teada ja näha, et Narva haiglas siiani töötavad õed ja hooldajad, kes lõpetasid TTK alates 1967 aastast! Tänu teile 5. novembril 2020 me saame alustada töökohapõhise õppe rühmaga Narva haigla hooldustööd tegevatele inimestele ja me oleme väga tänulik teile hea võimaluse eest," rõõmustati haigla sotsiaameediakontol jagatud teates. 

 

Palju õnne Tallinna Tervishoiu Kõrgkool! Meie hea koostööpartner Tallinna Tervishoiu Kõrgkool tähistab 16.oktoobril...

Posted by SA Narva Haigla on Reede, 16. Oktoober 2020

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolile pühendas armsa postituse ka Ida-Viru Keskhaigla. " Sel aastal on tervishoiukõrgkooli tudengite panus haigla töösse olnud erakordselt suur," seisab haigla Facebookis jagatud postituses.   

Täna tähistas 80. sünnipäeva Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, kes on meile oluliseks partneriks töötajate koolitamises,...

Posted by Ida-Viru Keskhaigla on Reede, 16. Oktoober 2020