Tutvustus

KASUTA ESTER RAAMATUOTSINGUT SIIN!

Seoses COVID-19 laialdase levikuga tuleb teavikute laenutamiseks hiljemalt üks päev enne raamatukogu külastust saata laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu@ttk.ee (kui soovite laenutada Tallinna õppehoone raamatukogust) või raamatukogu.kj@ttk.ee (kui soovite laenutada Kohtla-Järve õppehoone raamatukogust). Laenutussoovi kirjutage oma nimi, soovitud teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.  
Tellitud teavikud ootavad soovitud kuupäeval raamatukogus tellija nimega tähistatult “Tellitud teavikud” kapil E-R 8:00-16:00 ning Tallinna õppehoones lisaks ka laupäeviti raamatukogu lahtiolekuaegadel.

Teavikute tagastamiseks tuleb need nii Tallinna kui ka Kohtla-Järve õppehoones asetada välisukse juures asuvasse raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis on vastavalt tähistatud.
 

Raamatukoguga seotud küsimuste korral saab ühendust võtta e-maili teel:

raamatukogu@ttk.ee

raamatukogu.kj@ttk.ee

angela.rais@ttk.ee
eve.pohlak@ttk.ee
ylle.kuuse@ttk.ee

Täiendavatest reeglitest Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (seoses COVID-19 nakatumiskordaja tõusuga Eestis) vaata SIIT

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu (edaspidi raamatukogu) on erialaraamatukogu, mis kogub, säilitab ja teeb raamatukogu kasutajale kättesaadavaks tervishoiualased teavikud ning andmebaasid. Raamatukogu komplekteerib teavikuid vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (edaspidi kõrgkool) õpetatavatele õppekavadele: abivahendispetsialist, erakorralise meditsiini tehnik, farmatseut, hambaraviassistent, hambatehnik, hooldustöötaja, lapsehoidja, optometrist, sterilisatsioonitehnik, tegevusjuhendaja, tegevusterapeut, tervisedendus, õde ja ämmaemand.

Raamatukogu teavikute andmed on sisestatud raamatukoguprogrammi Sierra, mille e-kataloog on ESTER, mis ühendab Eesti teadus-, muuseumi-, eriala- ja linnaraamatukogusid. Võimaldab otsida kataloogis sisalduvaid teavikuid paljude tunnuste alusel: autor, pealkiri, märksõna, kohaviit, UDK liik, ISBN jne;  leida raamatute ja muude väljaannete bibliograafilised ning leidumusandmed; näha, kas väljaanne on kohal või välja laenutatud jms. ESTER kataloogist leiab ka kõrgkoolis kaitstud lõputööd.

Kodulehe E-raamatukogu osast on juurdepääs väljaspool raamatukogu asuvatele inforessurssidele: teiste raamatukogude kataloogid, EBSCO andmebaasid, elektroonilised erialaajakirjad. Sisse logimiseks vajalikud paroolid tuleb küsida raamatukogutöötajalt.

Raamatukogu viib läbi kasutajakoolitusi ja pakub individuaalset nõustamist ning korraldab temaatilisi näitusi. Kohapeal on võimalus kasutada internetiühendusega raamatukogu arvuteid, isiklikke sülearvuteid ning iseteeninduslikke printimis-skaneerimis-koopiamasinaid. Raamatukogu asub WIFI levialas.

Kolmapäeval ja neljapäeval kell 14:00-16:00 on võimalik infopäringuid esitada ja raamatukoguhoidjaga suhelda reaalajas Skype'i vahendusel.Raamatukoguhoidjaga suhtlemiseks on kõigil võimalus reaalajas Skype'i vahendusel – lisage kontakt nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkool Kohtla-Järve RK oma Skype'i kontaktide hulka.

Individuaalsed nõustamised toimuvad etteregistreerimisel. Vaata ka Kasutajakoolitus.

Raamatukogu kogud asuvad Tallinna ja Kohtla-Järve õppehoones.

Tallinn

Kännu 67, Tallinn
tel 6 711 735
raamatukogu@ttk.ee

Kohtla-Järve

Lehe 12, Kohtla-Järve
tel 6 711 785
raamatukogu.kj@ttk.ee

Lahtiolekuajad:

TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI TALLINNA ÕPPEHOONE RAAMATUKOGU:

E-R 8:00-20:00

L 10:00-14:00 järgmistel kuupäevadel:

9., 23. ja 30. jaanuar 2021
13. ja 27. veebruar 2021
13. ja 27. märts 2021
10. ja 24. aprill 2021
8. ja 22. mai 2021
5. juuni 2021
 
 

TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI KOHTLA-JÄRVE STRUKTUURIÜKSUSE RAAMATUKOGU:

Avatud E-R kell 8:30-16:30

   

Lisainfo:

 • Ülle Kuuse

  Ülle Kuuse

  Raamatukoguhoidja

  • ylle.kuuse@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Eve Pohlak

  Eve Pohlak

  Raamatukoguhoidja

  • eve.pohlak@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Angela Räis

  Angela Räis

  Raamatukoguhoidja

  • angela.rais@ttk.ee
  • 6 711 785
  • 28 (Kohtla-Järve)