Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu on eritingimustel tänasest avatud

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu on taas avatud alates 20.mai 2020 E-R 9:00-16:00

Koolimajja sisenemiseks helista uksekella.

Raamatukogus tohib liikuda ainult vastavalt tähistatud alal.

Teavikute laenutamiseks tuleb hiljemalt üks päev enne raamatukogu külastust saata laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu@ttk.ee, kus on kirjas laenutaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.  

Tellitud teavikud ootavad soovitud kuupäeval raamatukogus tellija nimega tähistatult selleks eraldi märgistatud “Tellitud teavikud” alal. Raamatukogu töötaja on teavikud juba eelnevalt tellija nimele valmis vormistanud.

Teavikute tagastamiseks tuleb need asetada välisukse juures asuvasse raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis on vastavalt tähistatud.

Arvutite kasutamine: raamatukogus tohib kasutada ainult neid arvuteid, mis on vastavalt märgistatud.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse raamatukokku ei siseneta.

Teavikute laenutamine toimub esmaspäeviti 18.mai25.mai01.juuni08.juuni15.juuni29.juuni kell 9:00-16:00 ning 22.juuni kell 9:00-13:00 kontaktivabalt õppehoone peasissepääsu koridoris asuvas ajutises punktis tähistusega “Raamatukogust tellitud teavikud”. Hiljemalt üks päev enne raamatukogu külastust tuleb saata laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu.kj@ttk.ee, kus on kirjas laenutaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse. Raamatukogu töötaja vormistab teavikud juba eelnevalt tellija nimele ning paneb need soovitud kuupäeval koos nimelise tähistusega valmis.  

Teavikute tagastamiseks tuleb need asetada raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis asub 1. korrusel. Tagastada on võimalik esmaspäeviti 18.mai25.mai01.juuni08.juuni15.juuni29.juuni kell 9:00-16:00 ning 22.juuni kell 9:00-13:00.​