Töörühma koosseis

Vastavalt rektori 11.12.2020. a käskkirjale nr 2-1/642 on RUTA töörühma koosseis

 Töörühma juht alates 04.12.2020  Amet  Kontakt
 Jekaterina Šteinmiller  Esimees  jekaterina.steinmiller@ttk.ee
 Kadri Kööp  Sekretär  kadri.koop@ttk.ee
     
 Liikmed    
 Kristi Puusepp  õenduse õppetooli juhataja-lektor  kristi.puusepp@ttk.ee
 Kristi Rannus  õenduse õppetooli õppejõud-dotsent  kristi.rannus@ttk.ee
 Merle Ojasoo  õenduse õppetooli õppejõud-dotsent  merle.ojasoo@ttk.ee
 Irma Nool  õenduse õppetooli õppejõud-lektor  irma.nool@ttk.ee
 Jandra Ristikivi  õenduse õppetooli õppejõud-lektor  jandra.ristikivi@ttk.ee
 Kadri Kööp  õenduse õppetooli õppejõud-lektor  kadri.koop@ttk.ee
 Siiri Maasen  õenduse õppetooli õppejõud-assistent  siiri.maasen@ttk.ee
 Kristiina Didrik  tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja  kristiina.didrik@ttk.ee
 Käthlin Vahtel  ämmaemanda õppekava õppejõud-õpetaja  kathlin.vahtel@ttk.ee
 Nele Kunder  tervisedenduse õppekava õppejõud-lektor  nele.kunder@ttk.ee
 Heli Kuuse  hambatehniku õppekava õppejõud-lektor  heli.kuuse@ttk.ee
 Kaie Eha  farmatseudi õppekava õppejõud-kaaslektor  kaie.eha@ttk.ee
 Vootele Tamme   optometristi õppekava õppejõud-lektor  vootele.tamme@ttk.ee
Merle Talvik (al 01.04.2021 kk 2-1/22/2021)  uurimistöö metoodika valdkonna juht, külalisõppejõud-lektor  merle.talvik@ttk.ee