Vastuvõtt 2018. aastaks

Vastuvõtuga seonduvates küsimustes saate lisainformatsiooni:


Talvine vastuvõtt 2018/2019 (vaata vastuvõtu ajakava siit) toimub järgmisele rakenduskõrgharidusõppe õppekavale:

(vajutades õppekava nimetusele leiate eriala tutvustuse)

 • Õde*, 3,5 aastat, päevane õpe (kontaktõppe tunnid kõrgkoolis kohapeal planeeritud iganädalaselt esmaspäevast kolmapäevani). Õppetöö Tallinnas eesti keeles.

Talvine vastuvõtt 2018/2019 (vaata vastuvõtu ajakava siit) toimub järgmisele kutseõppe õppekavale:

*Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot tasemeõppes osalemise toetuse kohta leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.

Avaldusi tuleb esitada läbi Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS). Dokumendid tuleb lisaks esitada kohapeal vaid juhul, kui vajalikud haridusandmed SAISis puuduvad.

Avalduste ja isikuandmete täitmiseks SAISis ning vastuvõtutesti sooritamiseks on võimalik kasutada arvuteid kõrgkooli raamatukogus*. Raamatukogude lahtiolekuajad leiate siit.

Nõustamisteenustega kõrgkooli õpingute jooksul saate tutvuta siit.


Nõutavad dokumendid leab SIIT.

Vastuvõtutingimused õppekavati leiab SIIT

Vastuvõtutesti näidise leiab SIIT.


 

Juhul, kui kandidaat on viimase kahe aasta jooksul kõrgkooli rakenduskõrgharidusõppest eksmatrikuleeritud ja immatrikuleeritakse üliõpilasena uuesti samale rakenduskõrgharidusõppe õppekavale, siis on ta õpingute ajal kohustatud oma õppekulud osaliselt hüvitama vastavalt kõrgkoolis kehtestatud õppekulude hüvitamise tingimustele. Õppekulude osalise hüvitamise kohustus tegemata EAP-de eest on ka rakenduskõrgharidusõppes õppival üliõpilasel, kes ei täida õppekava semestrite lõikes kumulatiivselt täismahus (30 EAP).

 • Grete Sõõru

  Grete Sõõru

  Õppetöö spetsialist

  • grete.sooru@ttk.ee
  • 6 711 734
  • 102