TÄNUÜRITUSE KANGELASED | Kristiina Puura: saad teistelt parimat, kui annad endast parima

16. detsembril tähistati Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tänavust töötajate tänuüritust, mille raames jagati laiali traditsioonilised rändkarikad ning teist aastat järjest antav rektoraadi tunnustus. Olenemata aastaid kestnud traditsioonist leidus siiski üllatusi, mis tänavust aastat eelnevatest eristama jääb. 

Kokku kuulutati välja seitse võitjat: 

  • 2021. aasta "Aasta veduri" tiitli pälvis kogu Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
  • 2021. aasta "Aasta teoks" kuulutati Kohtla-Järve struktuuriüksuse 55. juubeliks korraldatud veebikonverents "Kukruse eri: pole hullu-saame hakkama!"
  • 2021. aasta "Aasta akadeemilise kirjutaja" tiitli pälvis hambatehniku õppekava juht Heli Kuuse
  • 2021. aasta "Aasta kirjutaja" tiitli pälvis õenduse õppetooli uurimistöö metoodika valdkonna juht Merle Talvik
  • 2021. aasta "Aasta kolleegi" tiitli pälvis tervishariduse keskuse juht Silja Mets-Oja
  • 2021. aasta "Aasta professionaalseimaks tugitöötajaks" õppetööjuht Kristiina Puura
  • 2021. aasta rektoraadi tunnustuse pälvis elukestva õppe keskuse juht Siret Piirsalu 

Palju õnne! Võitudest saad pikemalt lugeda siit. 

Tegime võitjatega ka pikemalt juttu ning esimesena jagab oma emotsioone ja mõtteid rektoraadi tunnustuse pälvinud elukestva õppe keskuse juht Siret Piirsalu, kes tõdeb, et selline tunnustus tuli talle täieliku üllatusena. "Ma arvan, et see ongi sõna otseses mõttes suur tunnustus – et ma olen teinud kõrgkoolile olulisi tegevusi ja et minu tegevusi on märgatud. Ma ei tee kindlasti midagi sellepärast, et tunnustust saada, ma teen sellepärast, et mulle meeldib anda endast 100% ja meeldib teha tööd südamega," selgitab Piirsalu. 

Loe artiklist, miks Piirsalule ta töö nii väga meeldib ning mida oma valdkonna viimase aja suurimateks muutusteks peab! Ühtlasi paljastab Piirsalu meile oma väikse hobi, mis iga aasta jõulud eriliseks teeb! 

Persoonilugu Siret Piirsaluga loe pikemalt SIIT! 

Hambatehniku õppekava juht Heli Kuuse pälvis "Aasta akadeemilise kirjutaja" tiitli. Kuuse tõdeb, et ammutab oma inspiratsiooni andekatelt inimestelt, kellega kohtunud on. "Mul on elus väga vedanud, sest elu on mind kokku toonud väga huvitavate ja andekate inimestega, kellelt olen saanud inspiratsiooni ja julgust. Minu sees on peidus olnud tohutu loominguline ressurss, mida olen järjest rohkem kasutama hakanud."
Loe artiklist, miks auhind nii oluline on ja mida Kuuse oma tööd tehes oluliseks peab!
Persoonilugu Heli Kuusega loe pikemalt SIIT!
Õenduse õppetooli uurimistöö metoodika valdkonna juht Merle Talvik pälvis tänavuse "Aasta kirjutaja" rändkarika. Selline tunnustus on Talvikule eelkõige motiveeriv jõud. "Pean seda väga oluliseks. Inimene vajab stiimuleid, nii materiaalseid kui mittemateriaalseid, et motiveerituna püsida."
Loe artiklist, mida Talvik artiklite kirjutamisel naudib ning mida hea artikli valmimisel silmas pidada.
Persoonilugu Merle Talvikuga loe SIIT!
Tänavusel aastalõpu tänuüritusel kuulutati "Aasta teoks" Kohtla-Järve struktuuriüksuse 55. juubeliks korraldatud veebikonverents "Kukruse eri: pole hullu - saame hakkama!?". Terve struktuuriüksusega küll persoonilugu teha ei õnnestu, kuid ühena konverentsi korraldajatest ja moderaatoritest räägib oma tunnetest ja mõtetest Kohtla-Järve struktuuriüksuses õenduse õppetooli õppejõud-õpetaja Mirge Orasmaa, kes on väga rahul, et juubeli tähistamine nii edukalt läks.
Kuidas konverentsi idee sündis, seda loe pikemalt artiklist!
Artiklit Mirge Orasmaaga loe SIIT!

16. detsembril toimunud kõrgkooli töötajate tänuüritusel pälvis "Aasta professionaalseima tugitöötaja" tiitli õppeosakonna õppetööjuht Kristiina Puura. Kuigi Puura ei osanud sellst tunnustust oodata, siis ometi tähendab see talle väga palju.

Loe artiklist, mis on professionaalse tugitöötaja saladus ning mida Puura oma töö juures naudib!

Kristiina Puura persoonilugu loe SIIT!