Skip to main content

Tulevased õed viivad kutseala uusima teabe otse haiglatesse

Tuleval nädalal alustavad Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe õppekava lõpetajad oma lõputööde kaitsmisi. Sel korral toimuvad kuuest lõputööde talvistest kaitsmistest koguni kolm haiglates, et kutseala uusim teave otse praktikas töötavate õdedeni viia.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetool viib sel korral osa talviste lõpetajate lõputööde kaitsmisi läbi erinevates Eesti haiglates, et üliõpilaste lõputöödes avalduv uusim kutsealane teave otse haiglates töötavate õdedeni jõuaks.

"Tegemist on juba teise korraga, kui viime osa lõputööde kaitsmisprotsessist läbi meie koostööpartnerite juures - möödunud suvel presenteerisime Tallinna Lastehaiglas sealse haigla poolt tellitud rakendusuuringu tulemusi," ütles kõrgkooli õenduse õppetooli juhataja Kristi Puusepp. "Saadud positiivne kogemus andis meile kindluse, et korraldada lõputööde kaitsmisi edaspidi ka teistes tervishoiuasutustes ühendades nii kaks meeldivat - üliõpilased esitlevad oma lõputöid ja õed saavad ülevaate oma kutseala värskeimast teabest kõige kiiremal viisil. Lisaks  suurendab see ka kõrgkooli ja koostööpartnerite koostööd," lisas Puusepp.

Lõputööde kaitsmised toimuvad 22. jaanuaril algusega kell 9 Ida-Tallinna Keskhaigla V. Tuppitsa nimelises auditooriumis, algusega kell 10 Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskuse konverentsisaalis. 23. jaanuaril algusega kell 10 kaitsevad oma lõputöid kõrgkooli Pärnu õpperühma lõpetajad Pärnu Haigla konverentsisaalis.

Kokku kaitseb sel semestril oma lõputööd suulise või posterettekandega 120 õe õppekava üliõpilast. Kõik kaitsmised on avalikud ja neid kuulama on oodatud kõik huvilised.

Lõputööde kaitsmiste ajakava leiab SIIT!

Loe lisaks:
Pealinn
Med24