Skip to main content

Tule meile õppima!

Keda ootame õppima?

Üliõpilasi, kes soovivad õppida tervishoiu tippspetsialistiks, kes juhendab, jälgib, nõustab ja toetab naisi raseduse ja sünnituse ajal, sünnitusjärgsel perioodil ning reproduktiivtervise küsimuste ja günekoloogiliste probleemide lahendamisel elukaare erinevatel etappidel. Õppida jälgima rasedusi ja juhima sünnitusi omal vastutusel, hooldama ja jälgima vastsündinuid ning imikuid. Tulevastelt üliõpilastelt ootame pühendumist õppetööle, iseseisva töö ja õppimisvõimet ning tahet; eetilisust, empaatiat, loovust ning head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust.

Miks tulla meile õppima?

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil (endine Tallinna Meditsiinikool) on 80 aastane ämmaemandate õpetamise kogemus. Õppejõududel on pikk õpetamise staaž ning palju praktilisi kogemusi. Lisaväärtust annab kaasaegne õpikeskkond koos simulatsioonikeskusega. Ämmaemanda õppekava võimaldab 4,5 aastaga omandada kaks kutset –  ämmaemand ja õde.  

Kuhu edasi?

Õppeprotsess annab ettevalmistuse, et jätkata õpinguid magistriõppekavadel.  Peale õppekava läbimist saab ämmaemand praktiseerida kõikides tervishoiuteenust osutavates valdkondades   –  haiglates, nõuandlates, tervise- ja nõustamiskeskustes, kodudes, või mujal, samuti on Teil võimalus osutada iseseisvalt ämmaemanduse teenuseid olles ise ettevõtja.

 

 

 • Contact image

  Katrin Klein

  Ämmaemanda õppekava juht, õppejõud-lektor

  • katrin.klein@ttk.ee
  • 671 1709
  • 417