Tule appi COVID-19 vaktsineerimist korraldama!

Võimalus teha suvel ühe või mitme päeva jooksul midagi tõeliselt kasulikku! COVID-19 vaktsineerimise staap otsib vabatahtlikke appi kiirvaktsineerimise üritustele üle Eesti. Tule, aita tagada Eestis piisav vaktsineerituse hõlmatus ning hoida Eesti avatuna!

Sinu ülesandeks on levitada vaktsineerimisüritusel ja selle eel flaiereid, mis kutsuvad vaktsineerima; vastata inimeste küsimustele; hoida korda järjekorras, hoida vaktsineerimisjärgsel jälgimisalal inimestel silma peal ja teha kõike muud, mis vaja, et meditsiiniõed saaksid keskenduda vaktsineerimisele.

Esimesi abilisi vajame juba 15. juulil Sillamäele ja 17. juulil Tallinna kesklinna!

Staabi poolt on vabatahtlikele vahvad särgid, paaritunnine müügikoolitus (millest on kasu ka edasises tööelus) ning kingitus toetajatelt. Vaktsineerimisüritusi, kus abilisi vajame, toimub üle Eesti.

Ootame, et oleksid tudeng, kes õpib meditsiiniõeks, ämmaemandaks või arstiks; oleksid vaktsineerimise toetaja (soovitavalt ka ise vaktsineeritud), julge suhtleja ja pealehakkaja. Kui räägid soravalt vene keelt, on see eriti suureks lisaboonuseks!

Palun vasta allolevatele küsimustele ja saada kiri COVID-19 vaktsineerimisstaabi kommunikatsiooninõunikule Gea Otsale (gea.otsa@sm.ee). Gea koondab soovijad kokku ning kui vaktsineerimist läbi viival tervishoiuasutusel on abikäsi vaja, siis võtavad nad juba ise ühendust.

Nimi:
Vanus:
Kool, kus õpid ja mitmes kursus:
Milliseid keeli soravalt räägid:
Eelnevad kogemused vabatahtlikuna:
Millistes piirkondades sooviksid appi tulla:
Millised kuupäevad/perioodid Sulle sobiksid:
Oluline info, mida peaksime teadma: