Skip to main content

Tallinna tervishoiu Kõrgkool tähistas sõbrapäeva!

Neljapäeval, 14.02 tähistas kogu maailm sõbrapäev. Seda päeva tähistasime ka meie kõrgkoolis.

 

Sõbrapäeva puhuks olid kavas mitmed tegevused:

 

Hommikul olid kooliperet vastu võtmas kõrgkooli maskott Urr, kes kõiki sõbrapäeva puhul kallistas.

Samuti said kõik endale südamekujulise numbriga rinnasildi, millega kaasnes ülesanne leida koolipealt üles sama numbriga rinnasildi kandja. Paarilise leidnud, tuli saabuda kahekesi kõrgkooli administaatori lauda, kus neid ootas magus auhind. Selle lunastamiseks pidid nad veel täitma viimase ülesande ning panema kokku pisikese pusle. Paarilise leidmiseks kasutasid osad magusahimulisemad ka veidi oma loovus ning otsisid paarilist kasutades Facebooki, meililisti ning kinnitati ka südameid oma kontoriustele. Kõik see pakkus palju põnevust ning kandis ka vilja. :)

Sõbrapäeval pandi ringlema ka kallikaardid. Need on kaardid, mille ülesandeks on olla pidevas liikumises ühelt inimeselt teisele. Trikk on selles, et kaardi saab teisele inimesele üle anda ainult kallistusega ning kaarti tohib üks inimene enda käes hoida ainult 15 minutit. Kirevaid hetki selle juures tekitas näiteks kaardi ringlemine lõunases sööklajärjekorras, mis tegi toidu ootamise palju meeldivamaks.

Kõigele lisaks oli 2. korruse puhkealas üles seatud sõbrapäeva teemaline sein ning kohal on professionaalne fotograaf Silver Raidla, kes kõigist soovijatest sõbrapilte. Sõbrapilte oldi tegemas, kas kahekesi või kogu kursusega. Pildistamiselt ei puudunud ka Urr.

Kõik need tegevused olid mõeldud nii õppijatele kui ka õppejõudude/töötajatele, nii et kõik said osa sõbrapäeva meeleolust meie armsas kõrgkoolis.
 

Pildistas: Ain Peil

Kõiki pilte saab näha: www.ttk.ee/ye/galerii


Sinu, Üliõpilas- ja õpilasesindus

Ain Peil

Üliõpilasesinduse esimees