Skip to main content

Tähistasime õpetajate päeva!

Täna tähistab terve Eesti õpetajate päeva. Õpetajate päev on tähtpäev, mis on ellu kutsutud õpetaja ameti väärtustamiseks. Ja seda tehakse Eestis juba 1960ndatest aastatest alates.

Õpetajate päeva tähistatakse riigiti erinevalt, Eestis on selleks 5. oktoober. Samal päeval tähistab UNESCO alates 1994. aastast maailma õpetajate päeva. 

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Üliõpilas- ja õpilasesindus koos kõrgkooli õppuritega ja avalike suhete juhiga panid õpetajate päeva auks kokku lühikese kava. Lühikese kava sisse aga mahtus palju põnevat. 

 

Esimesena astusid lavale kolmanda kursuse farmaatsia üliõpilane Merlin Alabert ning vilistlane ja praegune kõrgkooli töötaja Heli Temper. Koos esitasid nad Riine Pajusaare Sünnipäevalaulu.

 

Teiseks etteasteks olid kaks tudengit, Keiu MIchalski ja Sandra Lillemets, valmistanud ette luuleread, mis rääkisid muljetest ja omadustest, mis õppejõude hästi iseloomustavad.

 

Viimase etendusena oli laval Kaupo Pilder, kolmanda kursuse tervisedendaja. koos Prantsusmaalt pärit Tsirkusestuudio Folie vabatahtlikuga. Üheskoos demonstreerisid nad zonglöörimisoskusi ning selle lõppedes oli kõigil saalis viibijatel võimalus õppida ka ise zonglöörima.

 

Kava lõppes ühise kringli söömisega.

 

Vaata videosid üritusest siit: 1.osa , 2. osa

Pilte vaata siit: http://fotoalbum.ee/photos/ainuski1/sets/1324725

 

Sinu,

Üliõpilas- ja õpilasesindus