Palju õnne! Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud sai märkimisväärse tunnustuse nii Tallinna linnalt kui riigilt

Haridus- ja Teadusministeerium kuulutas välja tänavused aasta õpetaja nominendid. Kutseõpetaja kategoorias kandideerib tiitlile ka Kõrgkooli hooldustöötajate õppejõud Heidi Naur-Šunkina. Lisaks aasta kutseõpetaja nominatsioonile nimetati Heidi Naur-Šunkina tänavu ka üheks Tallinna silmapaistvaimaks haridustöötajaks. 2017. aastal valiti ta ITK aasta hooldustöötajaks. 

 

Eriolukorra ajal näitas Heidi eeskujulikku lähenemist distantsiõppele, kui korraldas kutseeksamite konsultatsioone veebis. Loominguliselt lähenes Heidi õppimisele ka juba varem, kui kaasas materjali omandamisesse erinevaid aktiivseid suhtlusvõimalusi, mis innustavad omandama uusi oskusi. 

 

Heidi on täpne, konkreetne, vastutustundlik, suhtub lugupidavalt õppuritesse, patsientidesse ja kolleegidesse, tema õpetamisstiili iseloomustab avatus uuele. Ta väärtustab hooldustöötaja elukutset ja kannab organisatsiooni väärtusi ning annab neid oma eeskujuga edasi õppijatele ja kolleegidele. Ta on eriala eeskõneleja, kes on kaasatud kõrgkooli hindamistesse ja projektidesse.

 

Perioodil, mil igasugune meditsiiniline abikäsi on hädasti vajatud, on Heidi Naur-Šunkina töö kindlasti asendamatu ning kõrgelt tänuväärt.  

 

Kõrgkooli rektoril Ülle Ernitsal on eriti hea meel, et tunnustatakse just hooldustöötajate õpetajat. Hooldustöötajate tööd väärtustatakse liiga vähe ja eriolukord tõi muuhulgas välja nõrkused ka just selles valdkonnas. Peame nende tööd tunnustama ja koolitajaid kiitma,” tunnistas Ernits ning lisas, et kool peaks hooldustöötajaid veelgi rohkem koolitama hakkama. "On vajalik, et hooldusasutustes töötaksid tasemehariduse läbinud hooldustöötajad." 

 

Palju õnne meie kõigi poolt, Heidi!