Skip to main content

Erakorralised valimised optomeetria eriala esindaja leidmiseks.

Kuulutame välja erakorralised valimised, et täita üliõpilas- ja õpilasesinduses optomeetria esindaja koht.

Kätte on jõudnud aeg kandideerida Üliõpilas- ja õpilasesinduse liikmeks. Valimised toimuvad optomeetria eriala esindaja ametikohale.

 
Kandideerimise tähtaeg on 5. november.
 
Milleks kandideerida esindusse?
ÜE liikmena saad rakendada oma ideid, korraldada üritusi, koolitada end, pidutseda koos teiste esinduse liikmetega, olla ühenduses teiste kõrgkoolidega ning arendada kõrgkooli. Loomulikult on neid põhjuseid veel palju... Näiteks saad uusi sõpru ja arendad oma silmaringi ;)
Mida teha tuleks?
Kandideerimiseks täida kandideerimisankeet (www.ttk.ee/public/ttk_ue_valimisankeet-avaldus_eriala_esindaja.doc) ning saada see koos enda pildi ja motivatsioonikirjaga esinduse meilile opilasesindus@ttk.ee. Motivatsioonikirja koostades kirjuta mõne lausega endast ning proovi vastata küsimusele - miks just Sina peaksid saama Üliõpilas- ja õpilasesinduse liikmeks, mida Sa teeksid, milliseid probleeme tahaksid lahendada, on Sul säravaid ideid jne). Peaasi on reklaamida ennast nii vägevalt, kui suudad.
OLE AGA KIIRE, SEST KANDIDEERIDA SAAB KUNI 5.NOVEMBRINI
 
Valimised!
Valimiskomisjon paneb kandidaatide pildid ja motivatsioonikirjad üles ÜE kodulehele kõigile tutvumiseks ning ÕISis avaneb hääletus, kus eriala esindaja poolt saavad hääletada tema enda eriala üliõpilased. 
Hääletamise aeg on  6.11-13.11
 
Mis edasi saab?
Kui osutusid valituks, hakkad koos teiste esinduse liikmetega koolitustel käima, üritusi korraldama, koosolekutel osalema jne. Kindlasti teeme uute liikmete auks ka väikese koosistumise praeguste esinduse liikmetega.
Seega olge aktiivsed ja kandideerige! Uskuge mind, kogemused ei jookse mööda külge alla. Just üliõpilased on need, kes kujundavad kõrgkooli maine ja just üliõpilastes peitub jõud!
 
Jääme kandidaate ootama! Küsimuste korral, pöördu julgelt meie poole, ära kõhkle!
 
Lisainfo: opilasesindus@ttk.ee