Üliõpilaskonverents "Üliõpilaselt üliõpilasele"
Nimetus: Üliõpilaskonverents "Üliõpilaselt üliõpilasele"
Millal: 7. november 2017 kell 10.00-15.00
Kus: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool (Kännu 67, Tallinn)
Korraldaja: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
7. novembril 2017 kell 10.00-15.00 korraldab Tallinna Tervishoiu Kõrgkool üliõpilaskonverentsi "Üliõpilaselt üliõpilasele". Konverentsile on ettekannetega oodatud osalema kõik kõrgkooli õppurid ja välisüliõpilased.
Oluline! Abstraktide esitamise tähtaeg on 15. september 2017.
Registreeri oma abstrakt SIIN!
Lisainfo: uliopilaskonverents@ttk.ee
Jälgi edasist reklaami!
Mis on POSTER e stendiettekanne?
Poster e stendiettekanne või elektrooniline poster on kindlas formaadis suurem leht, mis kannab olulisemat informatsiooni uurimis või rojektitöö kohta. Posteri koostamisel tuleb teha põhiteksti sisust lähtuvalt võimalikult kergesti loetav ja visuaalselt terviklik ettekanne, mida illustreerivad teemakohased fotod, joonised, teabegraafikud vmt, sh kõrgkooli logo.
Posteri soovituslikud nõuded
Formaat: Posteri soovituslikud mõõdud on 84x120 cm (A0) või 70x100 cm, soovitatav nähtavuskaugus on vähemalt 1,5 m, kas vertikaalne või horisontaalne asend. Posteri külgmised ja alumine veeris võiks olla 3-4 cm ja ülemine veeris peaks olema neist 1-2 cm laiem, kandes ühtlasi sissejuhatavat rolli.
Pealkirjad: Pealkirja minimaalseks suuruseks on 72-76 punkti. Kirjastiili valikul on oluline, et see sobiks teksti kirjaga.
Põhitekst: Oluline on põhiteksti väline kujundus. Tekst peab olema hästi lõikudeks liigendatud, minimaalne kirja suurus on 36-40 punkti. Teksti eri osad olgu selgelt välja toodud ning oluline on silmas pidada, et tekst säilitaks terviklikkuse ega vajuks laiali.
Posterettekande põhitekst on jagatud tavaliselt 4-5 peatükki:
1. Sissejuhatus (lühiülevaade taustast, miks antud uuring ette võeti).
2. Eesmärgid (millistele probleemidele otsitakse lahendust; hüpotees või väide, mida püütakse tõestada).
3. Meetodid (uurimismeetodi-, objekti ja uuritavate iseloomustus, materjali kogumise metoodika ja kriteeriumid).
4. Tulemused (uurimuse põhitulemused viidetega graafikule, joonistele)
5. Järeldused või kokkuvõte
Illustratsioonid: Illustratsioonid koos peal- ja allkirjaga tuleks muust materjalist selgelt eraldada ning nad peaksid moodustama iseseisva terviku. Posteril võiks kasutada 2-4 fotot minimaalse suurusega 20x30 cm, kus iga foto kannab endas uut ja olulist teavet.
Posteri taust ja värv: Taust ei tohiks olla silmatorkav ega varjutada posteril olevat teavet.