Skip to main content

Õppejõudude ja töötajate tunnustamine

Lugupeetud tudengid,

Tänapäeval on inimese tunnustamine väga tähtis, et hinnata ja kiita inimese õiget suhtumist ja anda motivatsiooni edasisteks tegemisteks. Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis on kujunenud traditsiooniks igal aastal tunnustada edukaid õppureid, kes pälvivad tänukirja eeskujulike õpitulemuste, aktiivse koolielu osavõtu ja eriala õpingutega seotud koolivälise tegevuse eest. Samuti tunnustatakse ka õppejõudusid ja töötajaid oma suurepärase töö eest ja selleks on meil just Sinu abi vaja!


Kuidas saavad õppurid tunnustada kõrgkooli õppejõudu ja/või töötajat? 

Tunnustada võivad kõik rühmad! Kui arvad, et teie rühma poolt valitud õppejõud paistis sel aastal eriti silma, siis anna meile sellest teada! Selleks, et Sinu lemmik õppejõud ja/või töötaja saaks tunnustatud, peate koos oma rühmaga vastama lihtsale küsimusele „Miks peab just meie rühma valitud õppejõud ja/või töötaja saama tunnustatud?“ – oluline on sisukas põhjendus. 
Pea meeles, et õppejõu ja/või töötaja tunnustamiseks peab kandidaadi esitama terve rühm. Vajadusel kontrollitakse seda hiljem allkirjadega või elektroonilisel teel.

Kirjutage word-failina vabas vormis avaldus ja saatke grupi nimel aadressile kristjan.jarve@gmail.com 
Avalduses peab sisalduma õppejõu ja/või töötaja nimi ja kindlasti põhjendus „Miks peab just meie rühma valitud õppejõud ja/või töötaja saama tunnustatud?“ 
Tegutsege kiirelt, sest tähtaeg kandidaadi esitamiseks on lühike. Viimane päev kirja saatmiseks on 21. mai ! 

Tunnustus teeb südame soojaks!Kristjan Järve,
Hambatehnika õppetooli esindaja