Skip to main content

Invaru OÜ laste abivahendite õppepäev

Liikumiserivajadusega lastele mõeldud abivahenditel on täita nii laste ja kui ka nende vanemate igapäevaelus märkimisväärne roll. Valdkonnapõhise tehnoloogia uuendused on aga võimaldanud muuta paljud lastele mõeldud abivahendid veelgi kvaliteetsemaks ja laste vajadustega paremini kohandatavaks.

27. oktoobril kell 9.30-16.00 toimub Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis laste abivahendite õppepäev, et nende uuendusi lähemalt tutvustada.

Abivahendikeskuse Invaru OÜ poolt korraldatavale tasuta õppepäevale on oodatud kõik laste hoolakande-, rehabilitatsiooni- ning taastusravi asutuste tegevus- ja füsioterapeudid ning spetsialistid, kes tegelevad ja töötavad liikumiserivajadustega lastega ning soovivad ennast abivahendite alal täiendada.

Õppepäeva lektoriks on Taani lasteabivahendite tootja R82 füsioterapeut Bente Storm, kes on töötanud füsioterapeudina juba üle 30 aasta. Tema peamisteks klientideks on erivajadusega lapsed ja nende pered.

Õppepäeva teemad:

  • kellele abivahendid mõeldud on?
  • mis vanuses laps saab abivahendi kasutusele võtta?
  • kuidas valida õige abivahend seismiseks ja kõndimiseks?  
  • mida abivahendi valikul silmas pidada?
  • millised on abivahendite kohandamise ja lisavarustuse võimalused?

Õppepäev on osalejatele tasuta ja toimub inglise keeles. Osalejatele on kohvipausid ja lõuna. Õppepäeval saab isiklikult tutvuda laste abivahendite ja nende kohandamise/lisavarustuse võimalustega. Kohal on Invaru terapeudid ja abivahendi tehnikud, kellelt saab täpsustavaid küsimusi küsida.

Osalemissoovi korral registreerige end hiljemalt 17. oktoobriks siin (osalejate arv on piiratud!)

Üritus toimub 27. oktoobril kell 9.30-16.00 Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, aadressil Kännu 67, Tallinn.

Rohkem infot:
Nansy-Kirsti Makisaka
Tegevusterapeut
nansy.makisaka@invaru.ee
tel 6025455

Kadri Tiido
juhatuse liige
kadri.tiido@invaru.ee
tel 6025419