Ligipääsetavus

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit on kaardistanud erivajadusega inimeste ligipääsetavuse seisukohalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli kaks õppehoonet.

Info kaardistamise tulemuste kohta on leitav: http://liikumisvabadus.invainfo.ee/, valides haridusasutused ja seejärel rakenduskõrgkoolid:

TALLINNA ÕPPEHOONE

"Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hoovis on lisatahvliga tähistatud invaparkimise koht. Samas on ratastoolimärgiga tähistatud sissepääs korrustevahelisse lifti. Peasissekäigul on 12% ja 5-6 m pikkune kaldtee. Ukse kõrval on kutsunginupp, töötja avab kaldplekiga kõrvalukse. Fuajees on 2 platvormlifti keldri- ja I-le korrusele. Sööklasse pääsemiseks veel üks platvormlift. Raamatukogu on kahel korrusel, liikumiseks šahtlift. Hoones on 2 inva-wc, üks I-e korruse raamatukogus (fuajeest paremal) ja teine hoone tagumises tiivas III-l korrusel."

KOHTLA-JÄRVE STRUKTUURIÜKSUS

"Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve õppehoone ees puudub invaparkimine. Sissepääs hoonesse on 11%-se ja 7 m pikkuse kaldtee kaudu. Hoones on 1 invatualett (I-l korrusel) ja 2 šahtlifti."