2016/2017

EKSPERT

 

 KOMISJON / TÖÖRÜHM

Marika Asberg
  • Iluteeninduse kutsekomisjon, liige
Irena Bartels
  • Eesti Ämmaemandate Ühing, juhatuse liige
  • Kutsekojad ja Eesti Ämmaemandate Ühingu kutseandmise komisjon, esinaine
  • Raseduskriisi kutsekomisjon, liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
Kristiina Didrik
  • Eesti Tegevusterapeutide Liit, juhatuse liige
  • Tegevusterapeutide kutseeksami hindamiskomisjon, esimees
Anne Ehasalu
  • Ühenduse NANDA I, liige
  • SIPPE - Promoting Social Inclusion of Elderly through Well-being Parties, kõrgkooli poolne ekspert
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli RUTA-töörühm, liige
Ülle Ernits
  • e-Ülikooli nõukogu, liige
  • ERASMUS+ juhtkomitee, asendusliige
  • Soolise võrdõiguslikkuse nõukogu, liige
  • Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse kvaliteediagentuuri institutsionaalse akrediteerimise arendustöörühm, liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
Eha Hõrrak
  • Anatoomia-füsioloogia tehnoloogiapõhise õppelahenduse välja töötamise ja rakendamise töörühm, liige
Urve Kaasik-Aaslav
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli RUTA-töörühm, liige
Merle Kiloman
  • EAFS-i farmaatsia populariseerimise töörühm, liige
Ülle Kuuse
  • Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing, erialaraamatukogude sektsiooni juhatuse liige
Ulvi Kõrgemaa
  • Kõrgharidusseadustiku kaasajastamise kõrgkoolide ülesannete ja juhtimise töörühm, liige
Kadri Kööp
  • Toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsekomisjon, liige ning Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja​
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppe programminõukogu ja õendusteaduse täienduskooltuse programminõukogu, liige
Gerli Liivet
  • Ravijuhendite nõukogu, asendusliige
  • Toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsekomisjon, liige ning kõrgkooli esindaja
  • Projekti Nurse Education Development (NURED), liige
  • Eesti Õdede Liit, asepresident
  • MTÜ Sinu Õde, juhatuse liige
Andrus Lipand
  • Tallinna Linnavalitsuse Tervisenõukogu, liige
  • Tervise Arengu Instituudi  Meditsiiniterminoloogia Komisjon, liige
Siiri Maasen
  • Eesti Endoskoopiaõdede Ühing, asutaja, juhatuse liige, president
Udo Margna
  • Eesti Teaduste Akadeemia üliõpilastööde konkursi ekspertkomisjon, liige
  • Eesti Teaduste Akadeemia, akadeemik
Silja Mets-Oja
  • Eesti Ämmaemandate Ühingu Volikogu, liige
  • Raseduskriisi kutsekomisjon, liige
  • Anatoomia-füsioloogia tehnoloogiapõhise õppelahenduse välja töötamise ja rakendamise töörühm, liige
Milvi Moks
  • Eesti Töötervishoiu ja tööohutuse võrgustik, kõrgkooli esindajana
Elo Olonen
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna spetsialist
Laine Parts
  • The European Federation of the Associations of Dietitians (EFAD), kõrgkooli esindaja
  • Riiklike toitumis- ja liikumissoovituste uuendamise töögrupp, liige
Siret Piirsalu
  • SA Innove, ekspert-hindaja
Hanna-Maria Põldma
  • Eesti Haigekassa, eksperthinnangu kirjutaja taotlusele (nr 1142) "Tegevusteraapia igapäevases keskkonnas"
Lilian Ruuben
  • Farmatseudi ja proviisori kutsestandardi töörühm, liige
  • Eesti Farmatseutide Liit, esinaine
  • COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, farmaatsia õppetooli esindaja
  • EAFS-i farmaatsia populariseerimise töörühm, liige
  • Anatoomia-füsioloogia tehnoloogiapõhise õppelahenduse välja töötamise ja rakendamise töörühm, liige
Jaana Sepp
  • Kõrgharidusseadustiku kaasajastamise õppekorralduse töörühm, liige
Kaire Sildver
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli RUTA-töörühm, liige
Elle Sõrmus
  • SA Innove tasemeeksamite (A2-C1) ekspert
Alex Tamm
  • Anatoomia-füsioloogia tehnoloogiapõhise õppelahenduse välja töötamise ja rakendamise töörühm, liige
Piret Tamme
  • Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu kvaliteeditöörühm, liige
  • Ajakiri „Sotsiaaltöö“, toimetuse kolleegium, liige
  • Lapsehoidja Kutsekomisjon, liige
  • OECD kutsehariduse riigiraporti koostamise juhtnõukogu Haridus- ja Teadusministeeriumi juures, liige
Vootele Tamme
  • EAOO - European Academy of Optometry and Optics, kõrgkooli esindaja
  • Kutsekoda, optomeetria töörühma liige, kõrgkooli esindja
  • Eesti Optometristide Selts, juhatuse liige
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna ekspert
  • ​COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, optomeetria õppetooli esindaja
  • European Academy of Optometry and Optics, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli kontaktisik
Mare Tupits
  • Justiitsministeeriumi vägivalla vähendamise arengukava koostamise töörühm, liige
Olesja Zeel
  • Ida-Viru maakonna tervisenõukogu, liige
  • Anatoomia-füsioloogia tehnoloogiapõhise õppelahenduse välja töötamise ja rakendamise töörühm, liige