Vastuvõtt 2018. aastaks

Vastuvõtuga seonduvates küsimustes saate lisainformatsiooni:

TÄHELEPANU! Dokumente on võimalik esitada kuni 21.11.2017 kell 16.00.

Talvine vastuvõtt 2017/2018 ( vaata vastuvõtu ajakava siit ) toimub järgmistele õppekavadele:

(vajutades õppekava nimetusele leiate eriala tutvustuse)

 • Õde* 3,5 aastat, päevane õpe. Õppetöö Tallinnas (eesti keeles). Kontaktõpe kõrgkoolis kohapeal on planeeritud iganädalaselt esmaspäevast kolmapäevani.
 • Õe eriala koolitus* 1 aasta, päevane õpe. Õppetöö Tallinnas (eesti keeles). 2017/2018 talvel toimub vastuvõtt: terviseõendus, intensiivõendus, vaimse tervise õendus, kliiniline õendus. Vajalik eelnev õe rakenduskõrghariduse olemasolu! 
 • Erakorralise meditsiini tehnik 1 aasta, päevane õpe. Õppetöö Tallinnas (eesti keeles).

*Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot tasemeõppes osalemise toetuse kohta leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.

Avaldusi tuleb esitada läbi Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS). Dokumendid tuleb lisaks esitada kohapeal vaid juhul, kui vajalikud haridusandmed SAISis puuduvad.

Avalduste ja isikuandmete täitmiseks SAISis ning vastuvõtutesti sooritamiseks on võimalik kasutada arvuteid kõrgkooli raamatukogus*. Raamatukogude lahtiolekuajad leiate siit.


Nõutavad dokumendid leiab SIIT.

Vastuvõtutingimused õppekavati leiab SIIT

Vastuvõtutesti näidise leiab SIIT.
 

Vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vastuvõtueeskirja punktile 18, võib kandidaat vastuvõtuperioodil esitada avalduse kahele rakenduskõrgharidusõppe konkursile.

Vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vastuvõtueeskirja punktile 23, võib kandidaat vastuvõtuperioodil esitada avalduse kahele kutseõppe tasemeõppe õppekava RE konkursile ja kahele REV konkursile.

Juhul, kui kandidaat on viimase kahe aasta jooksul kõrgkooli rakenduskõrgharidusõppest eksmatrikuleeritud ja immatrikuleeritakse üliõpilasena uuesti samale rakenduskõrgharidusõppe õppekavale, siis on ta õpingute ajal kohustatud oma õppekulud osaliselt hüvitama vastavalt kõrgkoolis kehtestatud õppekulude hüvitamise tingimustele. Õppekulude osalise hüvitamise kohustus tegemata EAP-de eest on ka rakenduskõrgharidusõppes õppival üliõpilasel, kes ei täida õppekava semestrite lõikes kumulatiivselt täismahus (30 EAP).

 • Grete Sõõru

  Grete Sõõru

  VÕTA- ja vastuvõtuspetsialist

  • grete.sooru@ttk.ee
  • 6 711 734
  • 102