Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektoraadi liikmed

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektoraati kuuluvad:

 Ülle Ernits   rektor  ylle.ernits@ttk.ee 671 1700
 Ulvi Kõrgemaa  õppeprorektor ulvi.korgemaa@ttk.ee 671 1716
 Ave Perve  finants- ja haldusdirektor  ave.perve@ttk.ee  671 1711

 

Laiendatud rektoraadi koosseis lisaks rektoraadi liikmetele: 

 Monika Alasoo  üliõpilaskodu juhataja monika.alasoo@ttk.ee 655 2675
 Ulvi Jõesaar  Kohtla-Järve struktuuriüksuse sekretär ulvi.joesaar@ttk.ee 671 1780
 Piret Gilden  personalijuht- rektori assistent piret.gilden@ttk.ee  671 1714
 Rister Levit  haldusjuht rister.levit@ttk.ee  671 1733
 Agnes Pärnamägi  personalispetsialist agnes.parnamagi@ttk.ee  671 1714
 Olesja Zeel  õppejõud-assistent, õppetöö koordinaatori kt  olesja.zeel@ttk.ee 671 1 671
 Jaana Sepp  õppeosakonna juhataja  jaana.sepp@ttk.ee 671 1730
 Siret Piirsalu  elukestva õppe keskuse juhataja siret.piirsalu@ttk.ee 671 1726
 Marit Talunik  turundus- ja kommunikatsioonijuht marit.talunik@ttk.ee 671 1732