Tutvustus

Majja sisenedes desinfitseeri käed! Järgi hajutatuse nõuet!

Juhul kui puudub võimalus järgida 2+2 reeglit on alates 26. augustist kohustus kõrgkooli hoonete avalikult kasutatavates ruumides viibides kanda maski (v.a tervisest tulenevad erandid).

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli info ja juhised COVID-19 olukorra kohta leiad: https://ttk.ee/et/COVID19

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil on uus andmebaas - Web of Science   Juurdepääs koolisiseselt IP-põhiselt ja majaväliselt VPN ühendusega. Juhised andmebaasi kasutamiseks leiad SIIT

 

Tallinna õppehoone raamatukogu lahtiolekuajad

E – N 8:00 – 20:00 

R 8:00 – 15:00 

 

L 10:00 – 14:00 järgmistel kuupäevadel: 

4. ja 18. september 2021 

2., 16. ja 30. oktoober 2021 

13. ja 27. november 2021 

11. detsember 2021 

8. ja 22. jaanuar 2022 

5. ja 19. veebruar 2022 

5. ja 19. märts 2022 

2., 16. ja 30. aprill 2022 

14. ja 28. mai 2022 

11. juuni 2022 

 

Raamatukogutöötaja nõustab: 

E, T, N, R, L 10:00 – 14:00 

K 14:00 – 18:00

 

Nõustamine inglise keeles (etteregistreerimisega raamatukogu@ttk.ee või 6 711 735): 
E, K 13:00
15:00

 

Raamatukogus arvestatakse hajutatuse nõuet ja 50% ruumi täituvust. Tallinna õppehoone raamatukogus võib korraga viibida maksimaalselt 44 inimest.

Raamatukogu on avatud õppimiseks ja töötamiseks, saab kasutada individuaal- ja rühmatööruume  broneeri omale aeg SIIN (https://raamatukoguruum.ttk.ee/) ning vastava tähistusega arvuteid ning printimise, koopiate tegemise ja skaneerimise iseteeninduslikku teenust.

Külasta meid ka Facebookis!

Teavikute laenamiseks palume eelistada teavikute kontaktivaba laenutust – saatke oma laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu@ttk.ee, kus on kirjas laenaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.    

Tellitud teavikud ootavad kokkulepitud kuupäeval tellija nimega tähistatult selleks eraldi märgistatud “Tellitud teavikud” laual. Laud asub kõrgkooli välisuksest sisenedes vasakut kätt.   

Teavikute tagastamiseks võid need asetada välisukse juures asuvasse raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis on vastavalt tähistatud.

 

TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI KOHTLA-JÄRVE STRUKTUURIÜKSUSE RAAMATUKOGU:

Lahtiolekuajad

Avatud E – N kell 8:30 – 16:30 

 

Raamatukogutöötaja nõustab järgmistel aegadel: 

E, T, K, N 10:00 – 14:00

 

Raamatukogu on avatud õppimiseks ja töötamiseks, saab kasutada vastava tähistusega arvuteid. Raamatukoguhoidja on raamatukogus kõigil raamatukogu lahtioleku aegadel ning vajadusel nõustab raamatukoguga seotud teemadel.

Raamatukogus arvestatakse hajutatuse nõuet ja 50% ruumi täituvust. Kohtla-Järve struktuuriüksuse raamatukogus võib korraga viibida maksimaalselt 10 inimest.

Teavikute laenamiseks palume eelistada teavikute kontaktivaba laenutust – saatke oma laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu.kj@ttk.ee, kus on kirjas laenaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.   

Tellitud teavikud ootavad kokkulepitud kuupäeval tellija nimega tähistatult õppehoone peasissepääsu vahekoridoris asuval laual tähistusega “Tellitud teavikud”.   

Teavikute tagastamiseks võid need asetada raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis asub õppehoone peasissepääsu vahekoridoris.  

 

LISAINFO:

Teavikuid on võimalik tellida ka kaugteenusena OMNIVA pakiautomaati (täpsem info Tallinna õppehoone raamatukogust tellides: raamatukogu@ttk.ee, Kohtla-Järve õppehoone raamatukogust tellides: raamatukogu.kj@ttk.ee). Tellija tasub postikulu.

Raamatukoguhoidjaga saab ühendust võtta, kirjutades oma sõnumi kõrgkooli kodulehe raamatukogu osas olevasse vestlusaknasse Chat with Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu, aga ka Skype'i vahendusel (lisage kontakt nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu või Tervishoiu Kõrgkool Kohtla-Järve RK oma Skype'i kontaktide hulka) ning e-posti teel: raamatukogu@ttk.ee või raamatukogu.kj@ttk.ee

Raamatukoguga seotud uudiste nägemiseks vaata raamatukogu Facebooki lehte

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu (edaspidi raamatukogu) on erialaraamatukogu, mis kogub, säilitab ja teeb raamatukogu kasutajale kättesaadavaks tervishoiualased teavikud ning andmebaasid. Raamatukogu komplekteerib teavikuid vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (edaspidi kõrgkool) õpetatavatele õppekavadele: abivahendispetsialist, erakorralise meditsiini tehnik, farmatseut, hambaraviassistent, hambatehnik, hooldustöötaja, lapsehoidja, optometrist, sterilisatsioonitehnik, tegevusjuhendaja, tegevusterapeut, tervisedendus, õde ja ämmaemand.

Raamatukogu teavikute andmed on sisestatud raamatukoguprogrammi Sierra, mille e-kataloog on ESTER, mis ühendab Eesti teadus-, muuseumi-, eriala- ja linnaraamatukogusid. Võimaldab otsida kataloogis sisalduvaid teavikuid paljude tunnuste alusel: autor, pealkiri, märksõna, kohaviit, UDK liik, ISBN jne;  leida raamatute ja muude väljaannete bibliograafilised ning leidumusandmed; näha, kas väljaanne on kohal või välja laenutatud jms. ESTER kataloogist leiab ka kõrgkoolis kaitstud lõputööd.

KASUTA ESTER RAAMATUOTSINGUT SIIN!

 

Kodulehe E-raamatukogu osast on juurdepääs väljaspool raamatukogu asuvatele inforessurssidele: teiste raamatukogude kataloogid, EBSCO andmebaasid, elektroonilised erialaajakirjad. Sisse logimiseks vajalikud paroolid tuleb küsida raamatukogu töötajalt.

Individuaalsed nõustamised toimuvad etteregistreerimisel. Vaata ka Kasutajakoolitus.

Raamatukogu kogud asuvad Tallinna ja Kohtla-Järve õppehoones.

Tallinn

Kännu 67, Tallinn
tel 6 711 735
raamatukogu@ttk.ee

Kohtla-Järve

Lehe 12, Kohtla-Järve
tel 6 711 785
raamatukogu.kj@ttk.ee

 

   

Lisainfo:

 • Ülle Kuuse

  Ülle Kuuse

  Raamatukoguhoidja

  • ylle.kuuse@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Eve Pohlak

  Eve Pohlak

  Raamatukoguhoidja

  • eve.pohlak@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Angela Räis

  Angela Räis

  Raamatukoguhoidja

  • angela.rais@ttk.ee
  • 6 711 785
  • 28 (Kohtla-Järve)