2017/2018 õppeaasta

OKTOOBER

27.oktoober 2017 kell 10.00- 11.00 (ruum 122)
Õppejõudude õpiränne. Tugi- ja haldustöötajate õpiränne (Eve Epner)
⇒ REGISTREERU KOOLITUSELE

30. oktoober 2017 kell 10.00 - 15.45 (ruum 205)
EESTI KEELE KURSUS
Eesti Keele InstituuDI lektorid Tiina Leemets ja Sirje Mäearu

NOVEMBER

13. november 2017 kell 08.30 - 16.15  (ruum 121, praktiline harjutamine ruum 210,211)
ESMAABI TÄIENDÕPPEKURSUS  (Alex Tamm, Mikk Tarraste)
⇒ REGISTREERU KOOLITUSELE

DETSEMBER

01.detsember 2017 kell 11.30 (Kohtla Järvel õppehoones) 
Dokumendihaldusprogramm AMPHORA. Personalidokumendid Amphoras, Riigitöötaja iseteenindusportaalis (RTIP)  (Agnes Pärnamägi, Ave Meetua, Epp Sildaru)
⇒ REGISTREERU KOOLITUSELE 

05. detsember 2017 kell 10.00 - 11.30  (ruum ...)
Kõrgkoolipoolsete väliskülalisüliõpilaste ja –õpilaste juhendajate koolitus (Eve Epner, Heili Sõrmus, Elina Balašova)

JAANUAR

30. jaanuar 2018 kell 10.00 - 12.00  (ruum 304)
Aineprogrammide sisestamine ÕIS-i (Kristiina Pullerits, Kristiina Puura)

AUGUST

30.august 2017 kell 08.30, 09.30, 10.30 (ruum 232, 233)
Auditooriumi (tehnika) kasutamine  (Mikhail Bendera)
 

TOIMUNUD KOOLITUSED

31. august 2017 (auditooriumid 232, 233)
ÜLEKOOLILINE KOOLITUSPÄEV

09.30 - 10.00  Hommikukohv (kohvikus)
10.00 - 10.30  Avasõnad (Ülle Ernits)  
                       Üliõpilaskonverents "Üliõpilaselt üliõpilasele" (Vootele Tamme)
10.30 - 12.30  Töötajate tagasiside (kvaliteeditöörühm)
12.30 - 13.15  Lõuna (kohvikus)
13.15 - 15.30  Struktuuriüksuste tutvustamine, uue õppeaasta peamised tegevused (Ülle Ernits, Ave Perve, Ulvi Kõrgemaa,  Silja Mets-Oja, Lilian Ruuben, Siret Piirsalu, Kristi Puusepp, Piret Tamme ja Jaana Sepp).

08.september 2017 kell 09.00, 10.00, 11.00
ÕIS, protokollid (Asko Kesk, Sigrid Ustav, Miili Tammeveski)

08.september 2017 kell 14.00 (ruum 107)
VÕTA kasutamine ning hindamine (Grete Sõõru)

08.september 2017 kell 13.00-14.00 (ruum 304)
Kodulehe sisuhaldus sisuhalduritele (Asko Kesk)

11.september 2017 kell 10.00, 11.00 ja 12.00 (ruum 304)
MOODLE keskkonna sissejuhatuskoolitus uutele töötajatele  (Are Kangus)

13.september 2017 kell 10.00 (ruum 304)
Aineprogrammide sisestamine ÕIS-i  (Kristiina Pullerits, Kristiina Puura)

18.september 2017 kell 13.00, 14.00 ja 15.00 (ruum 304)
Kvaliteetse e-kursuse loomine MOODLE keskkonnas  (Are Kangus)

18.september 2017 kell 12.00 ja 15.00 (ruum 413)
Dokumendihaldusprogramm AMPHORA. Personalidokumendid Amphoras, Riigitöötaja iseteenindusportaalis (RTIP)  (Agnes Pärnamägi, Ave Meetua)

19.september 2017 kell 14.15 - 15.00 (ruumis RK1 A,B raamatukogus)
TEAVIKUD JA  INFOSÜSTEEMID  RAAMATUKOGUS. ETISe TÄITMINE.(Eve Pohlak)

25.september 2017 kell 09.00-11.00 (ruum 413)
Heli redigeerimine ja töötlemine programmiga Audacity (Are Kangus)

26.september 2017 kell 09.00- 11.00 (ruum 304)
Video monteerimine programmiga VEGAS Movie Studio 14 (Are Kangus)

28-29. september 2017 kell 08.30-16.00 (ruum 310)
ESMAABIKURSUS  (Ljudmila Linnik, Roman Samorodin)

03-04. okoober 2017 kell 08.30-16.00 (ruum 310)
ESMAABIKURSUS vene keeles (Ljudmila Linnik, Roman Samorodin)

04. okoober 2017 kell 09.30,10.30,11.30,12.30 (ruum 232,233)
AUDITOORIUMI (TEHNIKA) KASTAMISE KOOLITUS (a´max 10 in) (Mikhail Bendera)


Toimumise koha ja aja teavitab koolitaja enne koolituse algust Mlisti kaudu koos registreerimislingiga (GoogleDocs-is)

Küsimuste korral pöördu Agnes Pärnamägi poole  (671 1714, agnes.parnamagi@ttk.ee).